Department of Mathematical Analysis and Probability Theory

Переможці факультетської олімпіади НТУУ "КПІ" з математики 2011

ФМФ, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Коновалов Олександр Едуардович

ОМ-91

37

І.

Недужий Євгеній Ігорович

ОМ-01

37

ІІ.

Полторацький Микола Володимирович

ОМ-81

13

ІІ.

Цуканова Аліса Олегівна

ОМ-81

13

ІІІ.

Пчелінцев Тимофій Миколайович

ОФ-01

10

Детальніше про результати на ФМФ

ФІОТ, 1 курс

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Антиков Дмитро Васильович

ІС-12

28

ІІ.

Шматов Ярослав Ростиславович

ІП-11

25

ІІІ.

Шевченко Наталія Володимирівна

ІС-11

20

ІІІ.

Коваль Дмитро Юрійович

ІК-12

18

Детальніше про результати на ФІОТ

ФІОТ, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Резунов Олександр Сергійович

ІК-01

35

ІІ.

Івченко Олег Миколайович

ІС-02

16

ІІІ.

Масліков Віталій

ІС-01

11

ІІІ.

Семенюк Юрій Всеволодович

ІО-02

11

Заохоч.

Пересенчук Данило Вікторович

ІО-02

10

Заохоч.

Себало Михайло Миколайович

ІС-01

10

Заохоч.

Банін Сергій Олександрович

ІО-02

10

Детальніше про результати на ФІОТ

ФЕЛ, 1 курс

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Котов Дмитро Вадимович

ДП-12

19

ІІ.

Голенко Павло Дмитрович

ДВ-11

16

ІІ.

Карпенко Сергій Олександрович

ДВ-11

16

ІІ

Крутов Максим Олександрович

ДВ-11

16

ІІІ

Євстафієва Дар'я Євгенівна

ДГ-11

12,5

Детальніше про результати на ФЕЛ

ФЕЛ, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Хомутенко Богдан Олегович

ДК-81

37

ІІ.

Васильченко Єгор Костянтинович

ДМ-01

11

ІІ.

Веклич Анастасія Олександрівна

ДП-01

11

ІІ.

Глаголєв Олексій Анатолійович

ДК-01

11

ІІІ.

Кисіль Олексій Дмитрович

ДМ-01

10,5

ІІІ.

Ковальський Віталій Іванович

ДК-01

10

ІІІ.

Устенко Кирило Сергійович

ДП-02

10

Детальніше про результати на ФЕЛ

ІТС, 1 курс

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Коломойцев Богдан Миколайович

ТС-11

21,5

ІІ.

Клименко Владислав  Олексійович

ТІ-11

12,5

ІІ.

Мурадханов Альберт Сергійович

ТІ-11

12

ІІІ.

Шведенко Вікторія Олександрівна

ТІ-11

10,5

ІІІ.

Гахова Ганна Сергіївна

ТС-11

10,5


ІТС, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Челядінов Роман Сергійович

ТС-01

22

ІІ.

Бородіна Катерина Олександрівна

ТЗ-01

11

ІІІ.

Макійов Владислав Олегович

ТЗ-01

10,5

ІІІ.

Бойченко Станіслав Борисович

ТІ-01

10

ІІІ

Вергун Світлана Миколаївна

ТС-02

10


РТФ, 1 курс

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Жураковський Ігор Валерійович

РТ-12

14

І.

Захарчук Іван Віталійович

РТ-12

14

І.

Кірусенко Данило Ігорович

РА-11

14

ІІ.

Резніченко Антон Володимирович

РА-11

13

ІІ.

Фурманчук Вадим Юрійович

РА-11

13

ІІ.

Метілап Сергій Олександрович

РА-11

12

ІІІ.

Бакуменко Дмитро Олексійович

РТ-11

10

ІІІ.

Крушинський Дмитро Юрійович

РТ-12

9

Детальніше про результати на РТФ

РТФ, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Собченко Іван Васильович

РБ-01

16

ІІ.

Рибалка Владислав Ігоревич

РВ-02

8,5

ІІІ.

Добреля Олександр Сергійович

РБ-01

7

ІІІ.

Ткач Антон Олександрович

РС-01

7

Детальніше про результати на РТФ

ФММ, 1 курс

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Равлюк Микита Андрійович

УВ-11

15,5

ІІ.

Саранчук Олена Валеріївна

УМ-11

13

ІІІ.

Єремеєва Надія Сергіївна

УМ-11

12

ІІІ.

Романовська Софія Сергіївна

УМ-11

12

ІІІ.

Грабар Андрій Олександрович

УК-11

12

Детальніше про результати на ФММ

ФММ, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Груздева Ксенія Олексіївна

УК-91

14

ІІ.

Максименко Костянтин Євгенович

УК-71м

13

ІІІ.

Мороко Оксана Володимирівна

УЕ-01

9

ІІІ.

Степанюк Віталій Юрійович

УЕ-01

9

Детальніше про результати на ФММ

ФАКС, 1 курс

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Шуміліна Уляна Олександрівна

ВЛ-12

13

ІІ.

Семіконь Євген Володимирович

ВЛ-11

7,5

ІІІ.

Царелунга Олександр Олександрович

ВЛ-12

7

ІІІ.

Діденко Альона Юріївна

ВВ-11

6,5

ІІІ.

Яременко Тарас Валерійович

ВА-11

6,5

Детальніше про результати на ФАКС

ФАКС, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Чапалюк Богдан Володимирович

ВА-01

16,5

ІІ.

Синенко Андрій Петрович

ВА-01

15,5

ІІІ.

Круглов Роман Дмитрович

ВЛ-03

7,5

Детальніше про результати на ФАКС

ММІФ, 1 курс

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Дячок Данило Анатолійович

БМ-12

11

Детальніше про результати на ММІФ

ММІФ, старші курси

Місце

ПІБ

Група

Бали

І.

Шилов Микита Юрійович

ІМ-02

15

ІІ.

Стасюк Юрій Петрович

БМ-01

13

ІІ.

Сорочан Євген Геннадійович

БМ-01

13

ІІ.

Сіндяєва Любов Геннадіївна

БМ-01

12,5

ІІІ.

Ломаєва Олександра Віталіївна

ІМ-01

11

ІІІ.

Олексієвич Юрій Віталійович

ІМ-01

11

Детальніше про результати на ММІФ