Фізико-математичний факультет

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів
Національного технічного університету України
«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
 

Список учасників, допущених до другого (очного) туру Олімпіади

Андронік Владислав
Антонюк Андрій
Артеменко Антон
Архипов Вячеслав
Атаманюк Олексій
Бабін Ігор
Батов Павло
Безсікерних Владислав
Березников Олексій
Берлоус Валерій
Божко Анастасія
Бойко Марина
Бойчук Ірина
Бондар Марія
Бондарчук Олександр
Борисюк Володимир
Борисюк Ярослав
Брендель Владислав
Буловацький Максим
Бурима Артем
Бухонок Злата
Вакулюк Ольга
Василенко Наталія
Васильков Євген
Васьківський Сергій
Величко Олександр
Веселков Нікіта
Вєдєнєєв Данило
Вишнякова Владислава
Владимиров Владислав
Волинський Євгеній
Ворона Григорій
Воротинцев Петро
Галюк Євгеній
Георгиев Павел
Гергіль Євгеній
Гержа Анастасія
Герцель Микола
Гімонов Сергій
Глушко Богдан
Голубенко Олександр
Горохов Олександр
Горюшкіна Карина
Государська Анастасія
Грачова Марія
Гречкосій Давид
Грицюк Андрій
Громенко Владислав
Гузенко Анастасія
Гулько Данило
Гульчук Всеволод
Гутник Андрій
Даньшов Дмитро
Дащенко Олександр
Дащик Андрій
Дейнека Богдан
Дельмаєв Дага
Демченко Владислав
Дехтярук Костянтин
Джаноянц Вадим
Дітківська Олександра
Довгополий Михайло
Долецький Данііл
Должко Катерина
Драгомирова Марія
Драннікова Ірина
Дробаха Маргарита
Дудка Тетяна
Дьомін Богдан
Емір-Ільясов Микола
Живодьоров Артем
Журавльова Катерина
Журба Антон
Журбелюк Ганна
Журбелюк Олександр
Зажидько Дмитро
Заіграєв Костянтин
Залевська Ольга
Зданевич Валерія
Іваненко Вікторія
Іващук Олег
Іщук Ілона
Каленіченко Андрій
Карамишев Дмитро
Каркадим Софія
Карсім Олег
Качура Руслан
Кащенко Віктор
Кая Розерін
Кизима Ілля
Ківа Олексій
Кіпріянов Гліб
Кір'єва Дар'я
Клименко Анастасія
Клочков Денис
Коваленко Катерина
Коваль Ярослав
Ковальчук Василь
Ковальчук Сергій
Ковтун Анастасія
Ковтун Максим
Когінова Аліса
Кожемякін Кирило
Козлов Олексій
Колiсник Даня
Колодяжна Анастасія
Колос Тимофій
Кондрат Максим
Кондратюк Дмитро
Коржук Андрій
Корінний Роман
Корсунська Юлія
Костюченко Іван
Кот Наталія
Кофанов Валентин
Кравець Олександра
Кравчук Аркадій
Красножон Катерина
Кривонос Вадим
Крохальов Іван
Крутой Костянтин
Кузін Юрій
Кузьменко Єгор
Кукшин Дарія
Куркодим Ярослав
Кучер-Савінський Назарій
Кьоль Лаура
Лаврентьєва Марина
Левицький Ілля
Левченко Дмитро
Лесик Олексій
Лізейкіна Вікторія
Ліхачов Артемій
Луговий Микола
Луценко Владислав
Луценко Ростислав
Макаров Ігнат
Маковецький Андрій
Малиш Владислав
Мартинчик Богдан
Марченко Владислав
Матвійчук Ірина
Матюша Олег
Мащенко Богдан
Мельник Віктор
Меркулов Володимир
Минка Галина
Михайлів Андрій
Михайліченко Ілля
Міхалін Владислав
Мокра Марія
Мокрий Михайло
Мокроусов Владислав
Мордас Олена
Морква Світлана
Мороз Ангеліна
Морозов Костянтин
Морозова Лідія
Московченко Ігор
Музичко Герман
Мураховський Сергій
Нагорний Сергій
Науменко Віталій
Недзведський Вадим
Немченко Катерина
Нижник Юлія
Нікітченко Олексій
Ніколаюк Дарія
Нортман Юлія
Обрядін Артем
Оксюта Ірина
Олійник Дмитро
Орел Ольга
Павловський Євген
Падун Олексій
Падурець Артем
Пампушка Олександр
Панченко Богдан
Папушой Ольга
Пархомeнко Руслан
Пасєка Олександр
Пастух Ігор
Пасько Марина
Пашко Іван
Пашковський Вячеслав
Пекарчук Данило
Пересунько Марина
Петльована Наталія
Петришин Михайло
Петров Поль
Петруля Валентин
Підчасюк Ганна
Плєтньов Владислав
Плотнікова Марія
Подольський Давид
Позняк Дар'я
Поладько Оксана
Полещук Михайло
Полінка Максим
Поліщук Єлизавета
Полянська Анастасiя
Попов Семен
Попович Ірина
Поприго Дмитро
Поприго Леонід
Поприго Ярослав
Попрожук Марко
Постернак Богдан
Правдивий Денис
Правосуд Руслан
Придорожко Артем
Приставська Марина
Прищепа Микола
Пшеничний Сергій
Раєвський Олександр
Решетняк Ганна
Рогальова Оксана
Родіна Марія
Романко Вероніка
Румянцев Олексій
Рябков Сергій
Савенко Оксана
Савойский Артем
Савчук Діана
Сангінова Маліка
Санжаровський Анатолій
Санько Ярослав
Саркісян Анна
Сегеда Сергій
Селітрарь Олександр
Селіфонов Дмитро
Семацька Аліна
Семенко Каріна
Семенюк Антон
Семерак Данило
Сергей Жевакин
Сердюк Кристина
Сидоренко Костянтин
Ситник Аким
Сірош Владислав
Скуратівська Катерина
Славінський Всеволод
Смідонов Андрій
Собко Тетяна
Соколець Олександр
Соколова Анна
Сокоренко Максим
Сорока Олена
Сосідко Євгеній
Сотніков Віталій
Сроднікова Роксолана
Станкевич Владислав
Степанов Назарій
Танчинець Антон
Танчинець Вероніка
Тарасов Богдан
Тетьорко Владислав
Тимків Володимир
Тимчик Степан
Тищенко Богдан
Ткаченко Валерія
Трофімчук Дмитро
Удовенко Іван
Ус Ганна
Фалілеєва Дар'я
Феденко Владислав
Фіголь Богдан
Фільковський Артем
Фурдела Артем
Халус Богдан
Харченко Андрій
Харченко Олександр
Хобта Анатолій
Хованова Маргарита
Хонько Анна
Хорт Богдан
Цанько Ольга
Цилюрик Дмитро
Циолковський Роман
Чабіна Олексій
Чернега Артемій
Чернишов Сергій
Чернов Владислав
Черноусов Максим
Чижаєв Костянтин
Чіркінян Олександр
Чоловський Сергій
Чумаков Дмитро
Шахворостова Влада
Швидков Гліб
Шевченко Діана
Шевченко Катерина
Шелудько Ярослав
Шепель Константин
Шимчик Сергій
Шишкін Микита
Шкіньов Антон
Шовкун Максим
Шпинта Тетяна
Щедров Максим
Щербакова Юлія
Яременко Любо

Всі результати Заочного туру див. http://matan.kpi.ua/uk/vstup-olimpiada-results1-final.html