Відкрита лекція «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація»

2018-11-12

Шановні колеги!

Факультет соціології та права і Науково-технічна бібліотека ім. Г.І.Денисенка запрошують студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського на
відкриту лекцію «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація», що відбудеться 15 листопада 2018 р. о 16.00.

Доповідач: Анатолій Анатолійович Мельниченко.

Місце проведення: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 10 зала.

Зареєструватися:

Чому це важливо?
Академічна доброчесність є важливим фактором успішності університетів, їхніх науковців, викладачів та випускників. На академічній доброчесності базується довіра колег, роботодавців, спонсорів, грантодавців, інших партнерів. Академічна доброчесність є важливою і необхідною для якісної освіти і наукових досліджень.

Кому це потрібно?
Дотримання в університеті студентами та викладачами принципів академічної доброчесності -- запорука довіри до результатів навчання, успішного працевлаштування випускників, забезпечення гідного рівня життя.

Прохання поінформувати викладачів та студентів.

Щиро,
Олена Косьміна,
Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»