Department of Mathematical Analysis and Probability Theory
КПІ ім. Ігоря Сікорського разом з НПУ ім. М.П. Драгоманова та НаУКМА 23-24 травня 2019 р. проводить VIII Всеукраїнську наукову конференцію молодих вчених з математики та фізики.
Детальніше: http://www.fmi.npu.edu.ua/ua/se/konf/1100-ysmp8

19.06.2019 (wednesday), chair administrative meeting of the department of mathematical analysis and probability theory

Agenda:

Latest news and announcements RSS

See all

Оголошення про проведення виборів ректора

Оголошення про дату, час та місце проведення виборів ректора в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Голосування відбудеться: 05 червня 2019 року з 9:00 до 15:00 в Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського (проспект Перемоги 37, м. Київ).

Просимо при собі мати та пред’являти один з зазначених документів:
паспорт, закордонний паспорт, студентський квиток, посвідчення працівника, військовий квиток, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, перепустка в гуртожиток, залікова книжка.
Голосують штатні викладачі, студенти та учб.доп. персонал.


Виступ команди КПІ ім. Ігоря Сікорського на Всеукраїнській олімпіаді з математики

Традиційно наприкінці весни відбувається заключний тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед технічних та економічних вищих навчальних закладів України. Вже вшосте цю подію було проведено на базі Сумського державного університету, де з 14 по 17 травня 2019 року змагалися понад 80 найкращих студентів з 30 провідних технічних ВНЗ України.

Як і в попередні роки, наш університет було представлено двома командами – у категорії «М» (студенти тих спеціальностей, що потребують поглибленого вивчення математики) і у категорії «Т» (студенти технічних спеціальностей). Членами команди КПІ імені Ігоря Сікорського стали переможці і призери першого етапу Всеукраїнської олімпіади, що проводилася в березні цього року кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей. Керівниками команд КПІ в 2019 році були співробітники кафедри – асистенти А.В. Сиротенко та В.В. Павленков.

Наші студенти і в цьому році гідно виступили в Сумах:
у категорії «Т» диплом першого рівня отримав О.В. Мішин (ФІОТ, 3 курс);
у категорії «М» диплом другого рівня у Р.В. Житаря (ІПСА, 2 курс).

Крім того, грамотами журі було нагороджено Р.В. Житаря (ІПСА, 2 курс) за ІІ місце в категорії «М», О.М. Сайнога (ІПСА, 4 курс) за ІІІ місце в категорії «М», О.В. Мішина (ФІОТ, 3 курс) за І місце в категорії «Т», а А.Б. Шульженко (ФТІ, 1 курс) та О.В. Качан (ФІОТ, 1 курс) отримали грамоти за оригінальні розв’язки задач.

Вітаємо переможців Всеукраїнської математичної олімпіади 2019 року і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні, науковій роботі та успіхів у виступах на олімпіадах найвищого рівня!


VIII Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики

КПІ ім. Ігоря Сікорського разом з НПУ ім. М.П. Драгоманова та НаУКМА 23-24 травня 2019 р. проводить VIII Всеукраїнську наукову конференцію молодих вчених з математики та фізики.
Детальніше: http://www.fmi.npu.edu.ua/ua/se/konf/1100-ysmp8

 


Про проведення онлайн-опитування ІМЗО

У зв'язку з численними зверненнями щодо опитування «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії», Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" повідомляє, що анкети можна заповнити онлайн за посиланнями:

Read more


[20.04.2019] День відкритих дверей

20.04.2019р. о 13:30 в ауд. 432-7 в рамках Дня відкритих дверей КПІ відбудеться зустріч з абітурієнтами. Тема: "Як дешифрувати манускрипт Чосера".


Displayed last 5. See all