Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Останні новини та оголошення RSS

Переглянути архів

Літня школа зі статистики вибіркових обстежень

Запрошуємо студентів долучитися до Літньої школи зі статистики вибіркових обстежень (Summer School on Survey Statistics 2021): https://wiki.helsinki.fi/display/BNU/Summer+School+on+Survey+Statistics+2021, яка в цьому році буде проведена в режимі он-лайн за наступним розкладом:

Детальніше


Вітаємо студентів КПІ з успіхом на міжнародній олімпіаді IMC 2021

Вітаємо студентів КПІ з успіхом на International Mathematics Competition for University Students 2021 (IMC 2021)! (https://www.imc-math.org.uk/)

Результати команди КПІ:
Дворний Артем (ФМФ, ОМ-82) 2 місце;
Панченко Єгор (ІПСА, КА-91) 2 місце;
Галганов Олексій (ІПСА, КА-81) 2 місце;
Логвинов Денис (ІПСА, КА-01) 3 місце;
Ярош Юрій (ІПСА, КА-01) 3 місце.

Керівником команди КПІ та членом міжнародного журі Олімпіади був старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей Павленков Володимир Володимирович.


Вступні іспити до магістратури

До уваги вступників до магістратури! 26 та 28 липня відбудуться комплексні фахові випробування для вступу до магістратури!

Детальніше

Вітаємо з перемогою в конкурсі!

Вітаємо колектив авторів підручника "Математика в технічному університеті" Алєксєєву І.В., Гайдея В.О., Диховичного О.О., Федорову Л.Б. з перемогою у конкурсі КПІ ім. І. Сікорського на кращий підручник, монографію, навчальний посібник у 2021 році (перша премія)!


Випуск магістрів 2021!

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»!!! Бажаємо вам так само сміливо та впевнено захищати свої думки, ідеї та мрії. Захоплюючої діяльності і в цілому прекрасного життя!

Пам'ятайте, двері кафедри, факультету для вас завжди відкриті!


Displayed last 5. Переглянути архів