Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів
КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021


Перший (заочний) тур

[upd:]


Заочний тур Олімпіади відбудеться 18.04.2021.

Загальні положення про Олімпіаду див. тут.

Правила виконання завдань заочного туру олімпіади

  • Заочний тур Олімпіади буде проходити у вигляді онлайн-тестів.
  • Для виконання завдань заочного туру Вам буде потрібен комп'ютер з підключенням до мережі Інтернет.
  • Тест буде доступний 18.04.2021 з 08:00 до 20:00.
  • На виконання завдань заочного туру відводиться 3 години. Відлік починається з того моменту, коли Ви натиснете "Почати тестування". Ви можете виконувати завдання протягом будь-яких зручних для Вас трьох годин з 08:00 до 20:00, але враховуйте, що якщо Ви почнете тест після 17:00, то часу на виконання у Вас відповідно буде менше.
  • Щоб завершити виконання завдань Олімпіади необхідно до закінчення терміну натиснути кнопку "Завершити спробу", яка з'явиться в останньому завданні, а потім, перевіривши свої відповіді, натиснути кнопку "Відправити все та завершити".
  • До того моменту, коли Ви натиснете "Відправити все та завершити", Ви можете повернутись до будь-якого завдання та підкоригувати відповіді.
  • Свої результати Ви зможете подивитись після завершення заочного туру.

Поширені питання та відповіді (FAQ)

Я не можу зайти в систему ("неправильне ім’я користувача або пароль")

Будь ласка, зверніть увагу на спеціальні символи в паролі, особливо якщо вони на початку та/або в кінці: пароль треба ввести (а краще скопіювати) повністю -- все "слово" після слова "пароль:", включно з усіма крапками/комами/дефісами/тощо.
Наприклад, в рядку:
    пароль: .абв1+ьюя- 
пароль починається з крапки, а закінчується дефісом -- ці символи є частиною паролю!

Ви також можете спробувати скористатись посиланням "Забули пароль" (https://do.ipo.kpi.ua/login/forgot_password.php), використовуючи ту адресу електронної пошти, яку Ви вказували при реєстрації.

Мені не прийшов лист з даними для входу

Спершу переконайтесь, що Ви отримали лист-підтвердження (див. наступне питання).
Якщо Вам прийшов такий лист, то просто слідкуйте за Новинами та чекайте відповідного оголошення про те, що вже мав надійти лист з даними для входу в систему (в залежності від дати коли Ви реєструвались).

Якщо після відповідного оголошення Ви не отримали лист з даними для входу, будь ласка, напишіть нам про це, перед цим перевірте чи не потрапив він в папку "спам".

Ви також можете спробувати скористатись посиланням "Забули пароль" (https://do.ipo.kpi.ua/login/forgot_password.php), використовуючи ту адресу електронної пошти, яку Ви вказували при реєстрації.

Як перевірити, чи мою заявку отримано? (в мене був поганий зв'язок / я боюсь що форма не відправилась тощо)

Одразу після реєстрації Вам мав прийти лист від Google Forms (forms-receipts-noreply) з копією введених Вами даних.
Будь ласка, переконайтесь, що Ви ввели все правильно. В разі потреби Ви можете виправити помилку, натиснувши на посилання "Edit response".

Якщо Вам такий лист не прийшов, то можливо Ви зробили помилку в своїй електронній пошті. Будь ласка, напишіть нам, перед цим не забудьте перевірити папку "спам".