Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Останні новини та оголошення RSS

Переглянути архів

Зміна спеціальності: з ФІОТ на фізмат. Як навчаються на математиків у КПІ?

Артем Кравець, студент 4 курсу ФМФ, у проєкті CAMPUS каналу КПІмедіа розповідає про вибір факультету, досвід навчання за програмою "Страхова та фінансова математика", про сертифікат актуарія, плани на майбутнє та любов до точних наук:

Детальніше


Продовжується набір у команду КПІ для участі в міжнародній олімпіаді з математики

Нещодавно на сайті КПІ імені Ігоря Сікорського було опубліковано повідомлення про набір бажаючих взяти участь в міжнародній математичній олімпіаді.

В результаті склад команди нашого університету поповнився вже сімома учасниками. Для керування командою студентів до старшого викладача кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей Павленкова Володимира Володимировича долучився старший викладач тієї ж кафедри Сиротенко Антон Володимирович.

Набір бажаючих взяти участь продовжуються. Для студентів з України участь цього року безкоштовна. Запрошуємо студентів приєднатися до команди КПІ – для цього необхідно приєднатися до Телеграм-чату команди https://t.me/+Zo5bRW3H3nU1MDMy і виконати інструкції, які нададуть керівники.

Чекаємо всіх зацікавлених!


[14–15.06.2022] Захист магістрів 2022

До уваги студентів VI курсу ФМФ!

14, 15 червня 2022 р. о 09:00 відбудеться захист магістерських дисертацій студентів ФМФ за спеціальністю 111 Математика.

01.06.2022 о 18:00 відбудеться попередній захист магістерських дисертацій кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей:

Детальніше


Група з профорієнтаційної роботи

На засіданні кафедри створено групу з профорієнтаційної роботи.

Детальніше


Інтерв'ю з випускницею магістратури за програмою «Страхова та фінансова математика» Чжао Кесінь

Інтерв'ю з випускницею магістратури за програмою «Страхова та фінансова математика» Чжао Кесінь

Детальніше


Displayed last 5. Переглянути архів