Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

24.11.2021 (середа) відбулося засідання кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей

Порядок денний:
  1. Затвердження освітніх програм трьох рівнів ВО.
  2. Затвердження успішного закінчення аспірантури аспірантів 4-го року навчання.
  3. Різне.

Останні новини та оголошення RSS

Переглянути архів

Українсько-норвезький тренувальний табір Класичні та сучасні проблеми математики

Українсько-норвезький «тренувальний табір» Класичні та сучасні проблеми математики ("training camp" Classical and Modern Mathematical Problems).

28–30 вересня 2021 року в рамках українсько-норвезького проекту (SIU, CPEA-LT-2016/10139, Eurasia 2016-Long term) кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ ім. Ігоря Сікорського та кафедра математики Університету Осло (Норвегія) провели в м.Осло «тренувальний табір» «Класичні та сучасні проблеми математики» для студентів.

Детальніше


Майстер-клас «Знайомство з професією фінансового аналітика»

До уваги студентів-бакалаврів! У вівторок 21.09.2021 о 10:30 відбудеться майстер-клас «Знайомство з професією фінансового аналітика» для студентів першого рівня вищої освіти.

Детальніше


Вебінар «Що мають знати актуарії?»

До уваги студентів-магістрів! У вівторок 21.09.2021 о 10:30 відбудеться вебінар «Що мають знати актуарії?». Зустріч з сертифікованим актуарієм Луць А.О. для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Детальніше


Літня школа зі статистики вибіркових обстежень

Запрошуємо студентів долучитися до Літньої школи зі статистики вибіркових обстежень (Summer School on Survey Statistics 2021): https://wiki.helsinki.fi/display/BNU/Summer+School+on+Survey+Statistics+2021, яка в цьому році буде проведена в режимі он-лайн за наступним розкладом:

Детальніше


Вітаємо студентів КПІ з успіхом на міжнародній олімпіаді IMC 2021

Вітаємо студентів КПІ з успіхом на International Mathematics Competition for University Students 2021 (IMC 2021)! (https://www.imc-math.org.uk/)

Результати команди КПІ:
Дворний Артем (ФМФ, ОМ-82) 2 місце;
Панченко Єгор (ІПСА, КА-91) 2 місце;
Галганов Олексій (ІПСА, КА-81) 2 місце;
Логвинов Денис (ІПСА, КА-01) 3 місце;
Ярош Юрій (ІПСА, КА-01) 3 місце.

Керівником команди КПІ та членом міжнародного журі Олімпіади був старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей Павленков Володимир Володимирович.


Displayed last 5. Переглянути архів