Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів
КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021


Про Олімпіаду (Положення)

З метою професійної орієнтації та залучення найкращих випускників шкіл України до вступу до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” наказом ректора оголошено проведення Всеукраїнської олімпіади з математики для абітурієнтів.

Переможцям олімпіади, які в 2021 році поступають до КПІ ім. Ігоря Сікорського, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Зокрема, це положення діє для спеціальності 111 Математика, освітня програма "Страхова та фінансова математика" на фізико-математичному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського (повний перелік спеціальностей зазначено у Додатку 2 до Умов прийому).

Олімпіада проходить у два тури:

  • 18.04.2021 – перший (заочний) тур
  • 22.05.2021 – другий (очний) тур

Для участі в Олімпіаді необхідно зареєструватись на участь в заочному турі. Питання стосовно реєстрації можна надсилати на електронну адресу olimpiada2021@matan.kpi.ua.

Очний тур відбудеться в КПІ ім. Ігоря Сікорського. До участі в очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів від максимуму у заочному турі. Запрошення прийняти участь в очному турі надсилаються на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з математики нараховуються тим учасникам Олімпіади, хто отримав не менше 90% балів від максимуму у очному турі.

Питання стосовно Олімпіади та її проведення надсилайте на електронну адресу olimpiada2021@matan.kpi.ua.