І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода»6 червня 2013 на методичному семінарі кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей виступила проф. І. Кадирова (Michigan State University) з доповіддю «Сторінки життя А.В.Скорохода».

Її розповідь про видатного українського математика, академіка НАН України Анатолія Володимировича Скорохода, яка тривала дві години, викликала значний інтерес студентів та викладачів не тільки НТУУ «КПІ», але і інших київських вузів та академічних установ.

І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода» І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода» І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода» І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода» І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода» І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода» І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода» І.Кадирова, «Сторінки життя А.В.Скорохода»