Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Круглий стіл з норвезькими колегами

2021-05-07

06.05.2021 р. у режимі онлайн було організовано круглий стіл з представниками Університету Осло (Норвегія), на якому обговорювалась ОНП з математики для третього рівня навчання в КПІ.

Учасникам засідання було запропоновано презентацію, в якій викладено інформацію стосовно ОНП та системи підготовки кадрів в КПІ.
Норвезькі колеги розповіли про особливості підготовки кадрів вищої кваліфікації у Норвегії.
Учасниками засідання було висловлено кілька пропозицій стосовно змісту програми та підготовки до акредитації програми.
Було висловлено побажання здійснити практичні дії по формалізації можливості подвійного керівництва аспірантами з обох університетів, а також по пошуку грантової підтримки спільної діяльності.

У нараді прийняли участь:

від Університету Осло (Норвегія)

Giulia Di Nunno (професор)
Frank Proske (професор)

від КПІ ім. Ігоря Сікорського (члени робочої групи)

О.І. Клесов, д.ф.м.н. (гарант ОНП PhD)
П.В. Задерей, д.ф.м.н. (гарант ОПП магістрів професійних)
О.І. Іванов, д.ф.м.н. (гарант ОНП магістрів наукових)
О.І. Василик, д.ф.м.н.
І.В. Алєксєєва, к.ф.м.н.