Зустріч з випускниками

2021-10-21

21 жовтня 2021 року на кафедрі МАтаТЙ в онлайн режимі відбулась зустріч з випускниками магістратури Рясиком Ігорем та Колесником Дмитром. На зустрічі були присутні студенти першого курсу групи ОМ-12 фізико-математичного факультету. Рясик І. та Колесник Д. мають досвід роботи в IT-фірмах, як професійні математики, яким вони і поділились з першокурсниками.

Математично-теоретична підготовка тісно пов’язана із сучасними технологіями. «Отримуйте математичну освіту, опановуйте мову програмування, вивчайте англійську, читайте довідкову літературу, придбайте хороший комп’ютер, будьте в курсі всіх подій на ринку ІТ» — такі поради одержали першокурсники від випускників фізико-математичного факультету під час вебінару.