Кафедра МАтаТЙ разом з МАН та партнерами запрошують долучитися до тематичних зустрічей

2024-02-17

Під час івентів ми зʼясуємо, як обʼєднати школярів у міцну спільноту завдяки командотворчим конкурсам і завданням. А ще дослідимо, як організувати математичну пʼятихвилинку, повноцінний урок чи позакласне заняття.

Де зустрічаємося?

• Подія онлайн, на платформі Zoom.

Реєстрація:

Зустріч 1. 19 лютого з 19:00 до 20:00.

1. Міжнародний день числа Пі — можливість об’єднуватися для спільної мети від Катерини Терлецької.
  2. Проведення конкурсу командного розвʼязування головоломок. Онлайн і офлайн від Катерини Антошиної.

Зустріч 2. 20 лютого з 19:00 до 20:00.

1. Як не потрібно готувати і проводити математичні брейн-ринги від Оксани Литвин.
  2. Математичний бій. Як змагаються математики в КПІ ім. Ігоря Сікорського від Олександра Колесника, Віктора Юськовича, Анастасії Ковтун.

Зустріч 3. 21 лютого з 19:00 до 20:30.

1. Створення Пі-пазлів для учнів від Олени Бігдан.
  2. Серйозно та жартома: алгебраїчні батли для школярів та студентів від Євгенії Кочубинської.
  3. Математична п’ятихвилинка на шкільних уроках математики від Тетяни Авдєєвої.

Зустріч 4. 22 лютого з 19:00 до 20:00.

1. Проведення гри “Бачимо — Тлумачимо” від Олександра Триліса.
  2. Інструменти організації дистанційних та гібридних брейн-рингів від Олександра Лагодзинського.