Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Результати І туру Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020/2021: Категорія А

Результати олімпіади

Перший курс

Місце П.І.Б. Факультет/ інститут/ВНЗ Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Логвинов Денис Олександрович ІПСА КА-01 5 4.5 5 3 5   22.5
2 Заранік Богдан Юрійович ФІОТ ІП-01 5   5   5 5 20
2 Саган Володимир Володимирович КНУ, мехмат   5 4.5 5   5   19.5
3 Круть Максим Ігорович КНУ, мехмат   5 4.5 5     1 15.5
3 Ярош Юрій Васильович ІПСА КА-01   5 5 5     15
3 Козюберда Северин Євгенович ФІОТ ІП-02 5 4.5 5       14.5
3 Потужний Богдан Володимирович ФТІ ФІ-01   4.5 5   5   14.5
  Столярчук Єлизавета Олександрівна ІПСА КА-06 0 4.5 5 2   2 13.5
  Іваник Юрій Петрович ФПМ КМ-01   5 5   3   13
  Тимошенко Олексій Олександрович ФІОТ ІТ-01     5   5 3 13
  Ковріжкін Олександр Сергійович ФПМ КМ-03 3 4.5 5       12.5
  Омелян Дмитро Володимирович ФІОТ ІП-02 4 0.5 5   0.5 2 12
  Плиско Єлизавета Олексіївна ФПМ КМ-03 0 5 5   0 2 12
  Радченко Геннадій Анатолійович ФПМ КМ-04 0 2.5 5   4   11.5
  Зимовець Руслан Олегович НаУКМА, ФІ   5 5 0.5 0 0.5   11
  Передерей Богдан Олександрович ФПМ КМ-03 1 5 5   0   11
  Рутов Олег Олександрович ФПМ КМ-03 0 4 5   0 2 11
  Середюк Валентин Васильович ФІОТ ІП-03 2 0 5 1 0 3 11
  Жур Ольга Леонідівна КНУ, мехмат     4.5 5   0.5   10
  Лугінін Богдан Андрійович ФТІ ФБ-02 3 4   1 0 2 10
  Ляденко Максим Володимирович ФТІ ФБ-04   4.5 5   0   9.5
  Пішова Поліна Володимирівна ІПСА КА-02 2 2.5 5       9.5
  Хоменко Остап Віталійович ФТІ ФІ-01 4   5 0 0.5   9.5
  Адамчук Ілля Іванович ФІОТ ІП-01 1   5     3 9
  Пилипчук Артем Васильович ФПМ КМ-03 0 4 5       9
  Тітіков Артем Олегович ІПСА КА-01 5 4     0   9
  Тригуб Діана Костянтинівна ФІОТ ІТ-02 0 3.5 0.5   5   9
  Чорній Владислав Ігорович ФІОТ ІТ-01 0.5 0 5 1.5 0 2 9
  Щербина Іван Володимирович ФТІ ФІ-01   2 5   2   9
  Ільчук Юлія Миколаївна ФТІ ФФ-01   4.5 4       8.5
  Фірман Дмитро Богданович ФПМ КМ-02   3.5 5       8.5
  Адамчук Антон Іванович ФІОТ ІП-01 1   4     3 8
  Глазунова Поліна Андріївна ФІОТ ІП-02   1 5     2 8
  Свірш Влада Русланівна ФТІ ФІ-01   1 5 0 2   8
  Гончар Олексій Олегович ФІОТ ІП-02     5   0 2.5 7.5
  Доліч Артем Ігорович ФПМ КВ-03 0 0 5   0.5 2 7.5
  Конашенкова Аксенія Юріївна ІПСА KA-01     5   2.5   7.5
  Крамар Анна Петрівна ФІОТ ІК-02 0 0 4.5 1 0 2 7.5
  Чуриков Євгеній Ігорович ФТІ ФІ-01   2.5 5       7.5
  Шевченко Артем Олександрович ФМФ ОМ-02 4 2 0.5     1 7.5
  Бондар Петро Олександрович ФТІ ФІ-03     5 2 0   7
  Ворона Олександр Дмитрович ФІОТ ІК-02   0 5     2 7
  Даньков Артем Аркадійович ФІОТ ІС-01     5 1 0 1 7
  Недождій Максим Андрійович ФТІ ФІ-03   0 5     2 7
  Паршиков Анатолій Олегович ФІОТ ІП-01 0   5 1   1 7
  Подобєд Дмитро Віталійович ІПСА КА-08   1.5     4.5 1 7
  Філімоненков Владислав Олексійович ФІОТ ІК-02   0 5     2 7
  Чаус Денис Анатолійович ФМФ ОМ-01 2 0.5 4       6.5
  Плугатор Олеся Олегівна ФМФ ОМ-01 0 1 5     0 6
  Сухацька Олена Степанівна ВНУ, ФІТІМ   0 1 5 0 0 0 6
  Танасієнко Олександр Вячеславович ФІОТ ІП-01 0 0 5 1 0   6
  Харь Дмитро Федорович ФТІ ФІ-02 0 0 5   0 1 6
  Петрова Інна Олександрівна ФТІ ФФ-01   0.5 5       5.5
  Доброхотова Катерина Олександрівна ФІОТ ІТ-01   0 5       5
  Жигалло Максим Костянтинович ВНУ, ФІТІМ   0   5   0   5
  Зімич Ольга Василівна ВНУ, ФІТІМ       5   0   5
  Крива Ольга Вікторівна КНУ, мехмат     1.5 0.5     3 5
  Кривоносюк Віталій Валерійович ФІОТ ІТ-01   0 5       5
  Литвин Анастасія Едуардівна ФТІ ФФ-01   1 4       5
  Лінчук Анастасія Вадимівна ФІОТ ІК-02 0 0 5 0 0 0 5
  Недашківський Іван Вікторович ФТІ ФІ-04     5       5
  Сергієнко Яків Євгенович ФІОТ ІП-02     5       5
  Сіменко Поліна Володимирівна ФТІ ФІ-02 0 0 5       5
  Столяров Владислав Сергійович НаУКМА, ФІ     5         5
  Чернишев Максим Олександрович ФТІ ФІ-02 0 0 5       5
  Берлінський Ярослав Владленович ФІОТ ІП-01   4.5         4.5
  Дубик Наталія Анатоліївна ІПСА КА-07   1 1   0.5 2 4.5
  Юрчук Олексій Миколайович ФТІ ФІ-03 0.5 0 4   0   4.5
  Кузьменко Анна Сергіївна ФТІ ФІ-03 0   4   0 0 4
  Таран Дмитро Андрійович ІПСА КА-03     0.5   3.5   4
  Лимар Іван Андрійович ФТІ ФІ-03 0 0 0.5     3 3.5
  Кондратенко Дмитро Денисович НаУКМА, ФІ     3     0   3
  Микитенко Вікторія Сергіївна ФМФ ОМ-01 0 1 2       3

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Факультет/ інститут/ВНЗ Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Шашков Владислав Костянтинович КНУ, мехмат   5 4.5 5 3.5 2 4 24
2 Пушкар Максим Володимирович КНУ, мехмат   5 5 5   5 3 23
2 Азаров Євгеній Левович КНУ, мехмат   5 5 2.5   5 5 22.5
3 Галганов Олексій Андрійович ІПСА КА-81 5 5 4 5 2   21
3 Панченко Єгор Станіславович ІПСА КА-91 5 5   5 1 5 21
  Іванець Роман Максимович ІПСА КА-81 5 4 4 3 2   18
  Котельникова Валерія Геннадіївна КНУ, ФКНК   5 5 5     3 18
  Крохальов Іван Данилович ІПСА КА-71 5 5 2 3 1.5   16.5
  Дехтяр Юр-Любомисл Валерійович НаУКМА, ФІ   5 5     5   15
  Качайкін Марко Владиславович КНУ, мехмат   5 4 0.5 5 0.5   15
  Бакай Василь Васильович КНУ, мехмат   5 4     3 2 14
  Аль Біні Ейман Собхийович ФТІ ФБ-81 3 4 0.5 5     12.5
  Остапенко Іван Петрович ФПМ КП-92 1 5 0 5   1.5 12.5
  Харченко Олександр Віталійович КНУ, мехмат   5 2   4.5 0 0 11.5
  Вітковський Данило Олександрович ІПСА КА-96 5   2 2 2   11
  Дворний Артем Володимирович ФМФ ОМ-82 5 0   3.5 2.5   11
  Скоропляс Іван Павлович ІПСА КА-96 5 4 0   1.5   10.5
  Дехтяр Богдан-Ярема Валерійович НаУКМА, ФІ   5 5         10
  Герасименко Владислав Русланович ФПМ КМ-72 5 4 0.5 0     9.5
  Козлов Олексій Анатолійович ФМФ ОФ-01мп 0 2   5   2 9
  Флекевчук Данило Іванович ФТІ ФБ-93 1       5 3 9
  Бурячок Андрій Андрійович ФТІ ФБ-93 1       4.8 3 8.8
  Макарчук Андрій Валентинович ВНУ, ФІТІМ   3 5 0 0 0 0 8
  Приходько Олександр Олександрович ФМФ ОМ-91мн   1.5   5 1.5   8
  Данілін Дмитро Денисович ФТІ ФБ-93 0.5       4 3 7.5
  Додонова Марія Сергіївна ФМФ ОФ-91 0.5 5 0 2 0 0 7.5
  Костюк Кирило Миколайович ФТІ ФІ-94     3       3

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали