Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Результати І туру Відкритої студентської Олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020/2021: Категорія C

Результати олімпіади

Перший курс

Місце П.І.Б. Факультет/інститут/ВНЗ Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Олійник Олександра Володимирівна ХТФ ХО-01 5 3 5 5 1 0.5 19.5
1 Поліщук Вікторія Романівна ІСЗЗІ С-04 4 4   5 1 5 19
2 Савінський Андрій Олегович ФММ УЗ-01 4 4 5 4     17
2 Аксамитний Олександр Олегович ІСЗЗІ С-01 5 4.5   5 1 0.5 16
3 Плєхова Вікторія Костянтинівна ФММ УК-01 5 4 3 1.5 1 1 15.5
3 Афанасенко Анна Олександрівна ФММ УЕ-01 5 4   5 1   15
3 Колесник Артем Євгенійович ХТФ ХО-01 4.5 5   5 0.5   15
3 Кулик Ігор Анатолійович ІСЗЗІ C-05 4.5 4   5 1 0.5 15
3 Русиник Марія Андріївна ФММ УЕ-01 5 4   5 1   15
  Бобровнік Борис Валерійович ФММ УЕ-01 4.5 4   5 1 0 14.5
  Педунов Артем Євгенійович ІСЗЗІ C-05 4.5 4   5 1 0 14.5
  Гайдук Яна Михайлівна ХТФ ХО-01 5 4 5       14
  Климович Ольга Романівна ФММ УК-01 4 4 0 5 1 0 14
  Корнусь Денис Олександрович ІСЗЗІ C-01 5 4   5     14
  Брилінський Зеновій Ярославович ІСЗЗІ C0-1 4.5 4   5     13.5
  Черненко Валерія Сергіївна ФММ УЛ-01 4 4   4     12
  Ярінко Богдан Богданович ФММ УК-01 5 2 2 2.5 0 0.5 12
  Нагорний Віталій Сергійович ІСЗЗІ C-01 5 1   5 0.5   11.5
  Ценцеря Олександра Андріївна ІСЗЗІ C-01 5 0 0 5 0 0 10
  Патійчук Юрій Дмитрович ІСЗЗІ C-01 4.5 4     1   9.5
  Андрійчук Марина Іванівна ФСП СП-01 4 4   1     9
  Степаненко Світлана Сергіївна ФММ УВ-01 4   5       9
  Шпинта Христина Володимирівна ФММ УЛ-01 4 4   1     9
  Шмуйло Кристина Сергіївна ФММ УК-01 3.5 0   4 1   8.5
  Сердюк Андрій Сергійович ІСЗЗІ С-01 5 3         8
  Васильєва Юлія Володимирівна ФММ УК-01 0.5 2   5 0   7.5
  Глега Катерина Володимирівна ІСЗЗІ C-01 4.5 1   1 0 0 6.5
  Мельник Анна Дмитрівна ФММ УІ-01 5 0   1.5 1   7.5
  Дяченко Дарина Олегівна ІСЗЗІ С-04 4.5 2   0     6.5
  Новокшанова Ольга Олександрівна ФММ УВ-02 5 1         6
  Процишин Ігор Ігорович ІСЗЗІ C-05 0 0   5 1 0 6
  Шкурко Вероніка Миколаївна ФММ УК-01 5         0.5 5.5
  Козяр Катерина Ігорівна ФММ УК-01 4     1     5
  Панкова Анастасія Олегівна ФММ УЗ-02 5           5
  Юріна Софія Сергіївна ФММ УІ-01 5           5
  Рудь Іванна ІСЗЗІ C-03 4.5           4.5
  Бондаренко Каріна Русланівна ІСЗЗІ С-05 0 0 0 3.5 0.5 0 4
  Вишенський Максим Олександрович ФММ УІ-02 4           4
  Дроздова Ольга Ігорівна ФММ УІ-02 0.5 2     1   3.5

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Факультет/інститут/ВНЗ Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
2 Пєтуніна Лада Андріївна ІСЗЗІ С-92 5 4.5 1     0 10.5
3 Павлюківська Маргарита Романівна ІСЗЗІ C-92 5 3 0.5     0 8.5
  Фалько Микита Олегович ФММ УЕ-91 0 4 1 0 0 0.5 5.5
  Андріанова Катерина Олександрівна ІСЗЗІ С-92 1 3 0 0   0.5 4.5

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали