Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

http://matan.kpi.ua/olimpiada2013-sebastopol.html

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

20 березня 2013р. в НТУУ «КПІ» відбулася студентська математич­на олімпіада. Цей захід кожного року проводить колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей в рамках першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.
(Переглянути задачі, що пропонувалися студентам, та їх розв’язки.)

В цьому році в олімпіаді прийняли участь 350 студентів, які представляли 20 інститутів та факультетів нашого університету. Найбільш численні команди надіслали фізико-технічний інститут, факультет інформатики та обчислювальної техніки, інститут спеці­ального зв'язку та захисту інформації, військовий інститут телеко­мунікацій та інформатизації, інститут прикладного системного ана­лізу і факультет менеджменту та маркетингу. Олімпіаді кожного року передує підготовчий тур олімпіади, на який запрошуються всі бажаючі (в грудні 2012 року таких виявилось більше, ніж 700).

За результатами олімпіади будуть сформовані збірні команди НТУУ "КПІ" для участі в другому турі Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів України.

Колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей протягом багатьох років успішно займається організацією математичних олімпіад в нашому університеті та підготовкою талановитої студентської молоді до математичних змагань різних рівнів. На кафедрі діє студентський гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу», учасники якого лише за останні п’ять років 28 разів ставали переможцями та призерами найпрестижніших міжнародних та всеукраїнських олімпіад з математики.

Неоціненний внесок в розвиток олімпіадного руху зробив багаторічний завідувач кафедри доктор фізико-математичних наук професор Валерій Володимирович Булдигін, який передчасно пішов з життя навесні 2012 року. Вчений зі світовим ім’ям, один з найяскравіших представників української математичної школи, Валерій Володимирович понад чверть століття керував кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей. На знак визнання його заслуг в листопаді 2012 року Вчена рада НТУУ «КПІ» прийняла рішення про заснування премії імені В. В. Булдигіна для переможців олімпіади.

Переможці відкритої олімпіади НТУУ "КПІ" з математики 2013

Перший курс
МісцеПІБФакультет/ інститутГрупаК-сть
балів
ІМихайловський Володимир ВіталійовичІПСАКА-2519,5
ІІДудоладов Олександр ОлександровичІПСАКА-2117
ІІІ

Піпко Анна СергіївнаІПСАКА-2214,5
Фатенко Владислав ВасильовичІПСАКА-2214
Франчук Роман Павлович ФІОТІП-2114

 

Старші курси 
МісцеПІБФакультет/
інститут
ГрупаК-сть
балів
ІМоравецька Катерина ВіталійвнаІПСАКА-82м26,5
ІІПоліщук Євгеній ЮрійовичІПСАКА-0225
ІІІОнищук Валентин ОлеговичІПСАКА-0218
Недужий Євгеній ІгоровичФМФОМ-0118

 

Переможці серед студентів технічних факультетів 
МісцеПІБФакультет/
інститут
ГрупаК-сть
балів
ІФранчук Роман Павлович ФІОТІП-2114
ІІШевченко Наталія ВолодмирівнаФІОТІС-1113
Сочка Олександр ОлександровичФІОТІП-2213

 

Детальні результати олімпіади