Лекції вчених з Австралії та США про фінансову та страхову математику

2015-05-30

З 25 по 28 травня 2015 року на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей було проведено цикл лекцій у рамках нової навчальної спеціалізації "Страхова та фінансова математика".

Дві лекції цього циклу прочитали провідні закордонні науковці з Австралії та США: І.Б. Генінсон (головний аналітик, IBS Capital, Сидней, Австралія) та В.І. Колчинський (професор, Georgia Tech, Атланта, США). У доповідях було розглянуто сучасний стан та методи аналізу фінансових систем на прикладах австралійського та американського фінансових ринків, проблеми та виклики, з якими зіштовхуються фахівці цієї галузі. Було розглянуто важливі інструменти роботи банків та підприємств експортерів, їх особливості та ризики використання.