Привітання від університету Цержі-Пунтуаз (Франція) з нагоди 20-річчя ФМФ

2016-05-26

З нагоди святкування 20-річчя ФМФ професор Поль Дукан з університету Цержі-Пунтуаз (Франція) надіслав відео привітання викладачам та студентам кафедри.

З університетом Цержі-Пунтуаз кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей уклала договір про наукову співпрацю та обмін студентами, аспірантами та викладачами у галузі математики (координаторами проекту є П.Дукан та О.І.Клесов). В рамках цього договору в 2011-2012 рр. спеціалісти обох університетів виконали спільний науковий проект "Статистична залежність", який фінансували Міністерство освіти та науки України та Centre national de la recherche scientifique (Франція).

Завдяки договору про обмін студентами, аспірант кафедри Тетяна Грозян в 2014 році виборала грант на 3-місячне стажування у м. Париж.

Більше про співпрацю з університетом Цержі-Пунтуаз:

Українсько-французький семінар "Сучасні питання фінансових ринків"