Спеціалізована докторська рада Д 26.002.31

(Затверджено наказом МОН України від 10.10.2022 р. № 894)

переліку на сайті Вченої ради КПІ)

Профіль ради:

• 01.01.02 «Диференціальні рівняння»
  • 01.01.05 «Теорія ймовірностей і математична статистика»

Персональний склад спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д 26.002.31

Голова ради:

1. Іванов Олександр Володимирович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.05.

Заступник голови:

1. Самусенко Петро Федорович, д.ф.-м.н., доцент, професор кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.02.

Вчений секретар:

1. Маслюк Ганна Олексіївна, к.ф.-м.н., доцент кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.02.

Члени ради:

1. Бондаренко Віктор Григорович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.02.
  2. Василик Ольга Іванівна, д.ф.-м.н., доцент, професор кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.05.
  3. Городній Михайло Федорович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність 01.01.02.
  4. Дудкін Микола Євгенович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.05.
  5. Клесов Олег Іванович, д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.05.
  6. Лось Валерій Миколайович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.02.
  7. Майборода Ростислав Євгенович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність 01.01.05.
  8. Маринич Олександр Віталійович, д.ф.-м.н., доцент, професор кафедри, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність 01.01.05.
  9. Мурач Олександр Олександрович, д.ф.-м.н., професор, провідний науковий співробітник, Інститут математики НАН України, спеціальність 01.01.02.
  10. Швець Олександр Юрійович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність 01.01.02.

Телефон: 204-97-40