20-річчя ФМФ

2016-06-02

26.05.2016 фізико-математичний факультет відзначав своє 20-річчя.
Студенти, випускники, абітурієнти та викладачі факультету святкували цю подію в ЦКМ НТУУ «КПІ».

Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей приймала активну участь у всіх заходах, представивши привітання від своїх партнерів з університетів м. Ульм (Німеччина) та Цержі-Пунтуаз (Франція), а також привітання від випускників кафедри.

Захоплення глядачів викликав виступ старших викладачів кафедри І.П.Блажієвської та О.М.Моклячука;
корисним для всіх став виступ О.А.Тимошенко разом з нашою випускницею Г.Панфіловою про професію актуарія, яку з цього року будуть здобувати студенти ФМФ.

20-річчя ФМФ: О.Тимошенко та Г.Панфілова про професію актуарія 20-річчя ФМФ: О.Тимошенко та Г.Панфілова про професію актуарія 20-річчя ФМФ: О.Тимошенко та Г.Панфілова про професію актуарія

Напередодні Дня ФМФ відбулася олімпіада з математики для абітурієнтів, яку організували співробітники кафедри Я.В.Симчук, І.І.Голіченко, І.В.Орловський, О.В.Мулик, А.Б.Ільєнко.
Переможці олімпіади -- Облаухов Владислав Юрійович, Атаманчук Олена Валеріївна, Корж Богдан Сергійович -- були нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями від спонсорів, які вручав випускник ФМФ О.Тимченко.