Петро Васильович Задерей

2024-06-19

З глибоким сумом сповіщаємо, що 18 червня 2024 року кафедра МАтаТЙ зазнала трагічної втрати, на 77 році життя пішла у вічність чудова людина, визначний науковець, педагог, професор Петро Васильович Задерей.

Петро Васильович був яскравою та різнобічно обдарованою особистістю, одним з провідних дослідників у галузі теорії функцій, людиною, яка весь час перебувала у творчому пошуку і не зупинялася на досягнутому.

П.В. Задерей запамʼятався тим, хто знав його, як людина енергійна, досвідчена, працьовита та справедлива. У роботі він щедро ділився своїм досвідом, допомагав людям, завжди був відкритий добротою своєї душі і серця.

Низько схиляємо голову перед його відходом у вічність. В нашій памʼяті він залишиться людиною мудрою, принциповою та чесною, яку всі поважали за розум, професіоналізм, доброзичливість.

Вічна йому памʼять та щирі співчуття рідним, близьким, усім, хто його знав і кому його буде не вистачати.

Прощання відбудеться 20 червня 2024 року о 9:00 у церкві Миколи Набережного, вул. Григорія Сковороди, 12/8 (м. Контрактова площа).

Петро Васильович Задерей