Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Факультетські олімпіади з математики 2017-2018: ФІОТ

Результати олімпіади

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Миргородський Олександр Валерійович ІП-72 5 0 5 5 5   20
2 Гайович Андрій Васильович ІП-73 2 0 0.5 5 4.5 5 17
3 Орел Ольга Дмитрівна ІП-71 5 0 5 4     14
3 Мокроусов Владислав Романович ІП-71 1 0 5 5 3   14
3 Мачехін Микита Андрійович ІП-71 5 0 0.5 5 2 0.5 13
3 Кончинський Владислав Володимирович ІТ-72 2 0 5 5 0.5   12.5
  Лізейкіна Вікторія Ігорівна ІТ-72 1 0 5 5 0   11
  Богдан Павло Олександрович ІП-73 5 0 5       10
  Іванов Анатолій Ігорович ІТ-71   0 5 5     10
  Пестерніков Владислав Юрійович ІП-73 5 0 4.5       9.5
  Надобко Дмитро Валерійович ІП-71 2 0 2 5     9
  Молчанова Варвара Сергіївна ІВ-72 0 0 3 0 1 4.5 8.5
  Мазур Володимир Олегович ІТ-72 1 0 5 0 2   8
  Кривохижа Роман Андрійович ІС-72 1 0 4 0 2.5 0 7.5
  Музика Олександр Андрійович ІВ-71   0 3 0 0 4.5 7.5
  Поляков Марк Сергійович ІВ-71 5 0   2.5 0   7.5
  Бондар Іван Андрійович ІП-72 0 0 5   2   7
  Івлічєв Володимир Владиславович ІС-71 1 0 0 5 1   7
  Маслов Михайло Юрійович ІП-71 1 0 1 5   0 7
  Матвійчук Ірина Анатоліївна ІТ-72 1 0 5   1   7
  Гороховський Іван Олегович ІС-72 1 0 3 0 2 0.5 6.5
  Богатирьов Тимофій Віталійович ІП-72 1 0 5       6
  Джаноянц Вадим Олексійович ІП-73 1     2   3 6
  Кондаурова Анастасія Миколаївна ІТ-74 5 0   0.5   0.5 6
  Ленська Катерина Ігорівна ІП-72 3 0 1 0 2   6
  Лиховський Дмитро Олегович ІС-72 0 0 4 0 2   6
  Безлюдний Юрій Сергійович ІА-71 0 0 1 3.5 1   5.5
  Бойко Катерина Володимирівна ІТ-71 0 0 5     0.5 5.5
  Михайліченко Ілля Андрійович ІП-73 5 0 0.5 0   0 5.5
  Нагорний Максим Юрійович ІТ-71 0 0 5   0 0.5 5.5
  Сухонос Павло Петрович ІВ-71 5 0 0.5       5.5
  Фомський Борис Степанович ІВ-71 5 0 0.5 0 0 0 5.5
  Жмуркевич Владислава Ігорівна ІП-72 0 0 5   0   5
  Ільницький Ростислав Олександрович ІП-72 5 0 0     0 5
  Ковтко Юрій Андрійович ІТ-71 0   5       5
  Краснюкевич Валентин Олександрович ІП-71 0 0 5 0   0 5
  Паньків Олександр Васильович ІТ-73 0   0 5     5
  Сергієнко Поліна Анатоліївна ІТ-72 1 0 4     0 5
  Ситник Олексій Олександрович ІП-71 1 0 4       5
  Хороліч Сергій Васильович ІС-72   0 5       5
  Цимбал Олександра Олександрівна ІО-71 2 0 3   0 0 5
  Чернецький Ярослав Сергійович ІТ-72 1 0 4       5
  Великий Данило Євгенович ІС-73 0 0 0 4.5 0 0 4.5
  Іванченко Олександр Володимирович ІС-71 1 0 0 3.5 0   4.5
  Мітрошичев Ігор Андрійович ІС-71 1 0 0 3.5     4.5
  Пирогова Софія Олегівна ІП-72   0 4     0.5 4.5
  Шумський Володимир Павлович ІС-72 0 0 4.5       4.5
  Кувічка Максим Євгенович ІП-71     4   0   4
  Орлова Аліса Денисівна ІТ-72 4 0 0       4
  Придорожко Артем Андрійович ІС-71 0 0 4       4
  Румянцев Олексій Васильович ІП-71 0   4   0   4
  Воротинцев Петро Ігорович ІО-71 1 0 2.5       3.5
  Кошолап Вікторія Сергіївна ІП-73 2 0 0 0 1   3
  Пузир Дмитрій Олександрович ІВ-72 2 0 1 0   0 3
  Савченко Микола Олегович ІВ-71 0 0 3   0 0 3

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Мішин Олександр Володимирович ІТ-61 5 5 0.5 5 2 0.5 18
3 Федько Микола Романович ІС-62 5     0.5 2 0.5 8
3 Рибалка Антон Миколайович ІС-62 5     0.5 2 0.5 8
  Дорошенко Владислава Віталіївна ІС-63 5 0.5 0 1 0 0.5 7
  Островний Назар Вадимович ІС-63 5   0.5 1   0.5 7
  Стрільцова Аліна Олегівна ІС-62 5 0   0.5 1 0.5 7
  Щербакова Анастасія Дмитрівна ІС-62 5 0.5 0 1 0 0.5 7
  Іщенко Владислав Сергійович ІС-63 5   0 1   0.5 6.5
  Проскурка Даниїл Миколайович ІС-61 4 1.5 0.5 0 0 0.5 6.5
  Ходарченко Андрій Андрійович ІС-61 3 0.5 3     0 6.5
  Душабаєв Рустам Толкинбайович ІА-62 3 2   1     6
  Коваленко Юрій Олександрович ІС-62 5 0 0 1 0   6
  Портяний Іван Сергійович ІС-63 5 0 0 1     6
  Іваницький Олег Русланович ІС-61 0.5 0.5 3 1   0.5 5.5
  Аксьоненко Ілля Олегович ІО-62 0 0 0 2 3 0 5
  Артеменко Кароліна Павлівна ІС-61 3 0.5 0 1   0.5 5
  Бусов Ілля Олександрович ІС-61 0.5 1 0 1 2 0.5 5
  Лисенко Дмитро Вадимович ІО-61 0.5     4.5     5
  Облаухов Владислав Юрійович ІА-62 0.5 1 0 1 2 0.5 5
  Рязановський Кирило Денисович ІТ-62 3 1     0 1 5
  Аргірова Анна Володимирівна ІС-61 0.5 0.5   1 2 0.5 4.5
  Реденський Олександр Олексійович ІТ-62 0.5     4     4.5
  Максимов Андрій Андрійович ІО-61 0.5 0.5   1 2   4
  Півоваренко Євгеній Павлович ІС-61 0.5   3 0.5   0 4
  Харчук Валентин Володимирович ІО-61 0.5 0.5   1 2   4
  Братун Андрій Юрійович ІО-63 1 0.5 2     0 3.5
  Келеберда Антон Миколайович ІО-63 0   0 0.5 2 1 3.5
  Колпак Максим Віталійович ІО-61 0 0.5       3 3.5
  Омельченко Інна Олександрівна ІС-61 3 0.5 0       3.5
  Смірнов Денис Сергійович ІО-61 0.5 0.5   0.5 2   3.5
  Марченков Іван Денисович ІС-62 0.5       2 0.5 3
  Процюк Юрій Володимирович ІС-63 0 1 0 1   1 3
  Рижий Андрій Русланович ІК-62 0.5 0     2 0.5 3

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали