Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Факультетські олімпіади з математики 2017-2018: ФМФ, ІПСА, ФТІ, ФПМ, ПБФ, ТЕФ

Результати олімпіади на ФМФ

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
  Огородник Анастасія Олександрівна ОМ-71 5 0 0.5 0   0.5 6
  Татарина Єлизавета Андріївна ОМ-71 5 0 1 0 0 0 6

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Колеснік Олександр Валерійович ОМ-42 5 3   5 3   16
  Манич Іван Олегович ОМ-52 0     2 2 0.5 4.5

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Результати олімпіади на ІПСА

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Воловоденко Тарас Олександрович КА-71 5     5 5   15
2 Федурко Микола Андрійович КА-75 0   5 5 2 0.5 12.5
3 Столяр Михайло Володимирович КА-77 2 0 1 5 3   11
  Іващенко Дмитро Сергійович КА-71 1   2.5   5 0 8.5
  Крохальов Іван Данилович КА-71 5 0 1   2 0 8
  Павловський Євген Андрійович КА-75     0 5 0 0.5 5.5
  Чоловський Сергій Олександрович КА-71 0 0 4 0 1 0.5 5.5
  Гульчук Всеволод Павлович КА-71 5 0 0 0 0 0 5
  Карачев Владислав Андрійович КА-75 3 0 0.5   1 0.5 5

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
2 Таранов Ярослав Андрійович КА-61   0 0 5 5   10
  Зубрійчук Євгеній Олексійович КА-61     0 3 2   5
  Сніжко Богдан Миколайович КА-41 0     4 1   5
  Сайног Олексій Максимович КА-51 0.5   0 0.5 3 0.5 4.5
  Маркевич Ігор Сергійович КА-51 0.5 0 0.5 0.5 2 0.5 4

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Результати олімпіади на ФТІ

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
3 Абкерімов Ервін Наріманович ФБ-73 5 0 0.5 4     9.5
  Мажар Богдан Леонідович ФІ-72   0 0.5   2 3 5.5
  Замкова Марія Андріївна ФІ-73 0 0 1 0 3   4
  Шишкін Микита Віталійович ФБ-73 1 0 0.5 0 2   3.5

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
  Бунін Олександр Андрійович ФІ-61 1   0 1     2

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Результати олімпіади на ФПМ

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
  Проданець Віктор В'ячеславович КП-72 4 0 0 0 3 0 7
  Вернік Михайло Олексійович КВ-71 0 0 4 0 2 0.5 6.5

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Результати олімпіади на ПБФ

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
  Сябренко Владислав Віталійович ПБ-71   0 0 1.5     1.5
  Гацько Микола В'ячеславович ПБ-71       1.5     1.5

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
  Соколова Олена Андріївна ПБ-61 0.5   1 0.5 0   2
  Крутько Олександр Костянтинович ПБ-61 0.5 0 0   0   1
  Яригін Віталій Андрійович ПБ-61     0       0
  Петруша Артем Віталійович ПК-62             0

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Результати олімпіади на ТЕФ

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
  Сарафанніков Олександр Вікторович ТМ-71 0 0 0.5 0 0.5 0 1
  Шукюров Ренат Різван Огли ТМ-71     0.5 0 0 0 0.5
  Половинкін Владислав Валерійович ТМ-71   0   0 0 0 0

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали