Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Факультетські олімпіади з математики 2019-2020: ФММ

Результати олімпіади

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Качур Анна Русланівна УЛ-91 0 5 5 5     15
1 Флінта Валерія Федорівна УК-91   5 5 5     15
2 Волокітіна Аліна Олегівна УК-91 0 5 4 5     14
2 Кирилюк Тетяна Сергіївна УВ-93 0 5 4 5     14
3 Медведєв Павло Андрійович УІ-91 0 3 5 5   0 13
3 Піщенко Діана Олександрівна УЗ-92 1 4.5 5 2.5     13
3 Сивило Ольга Анатоліївна УІ-91 0 3.5 5 4.5     13
  Савагірової Мар'яни Тарасівна УВ-93 0 2 5 5     12
  Титаренко Ірина Павлівна УЛ-91   4 4.5 3.5     12
  Тимощук Олександра УВ-91   1.5 5 5     11.5
  Фомюк Олександра Володимирівна УІ-91 0 2.5 4.5 4.5     11.5
  Дімітрова Альона Віталіївна УЛ-91 0 3 5 3   0 11
  Зелозирна Аліна Олегівна УК-91 0 4 3 4     11
  Зінченко Галина Сергіївна УВ-92   1 5 5     11
  Кочур Аліна Олексіївна УВ-92   3 3 5     11
  Мохаммад Надія Аріфівна УК-91 0 5 5 1     11
  Протасов Денис Віталійович УІ-91   4.5 2 4.5     11
  Саганець Ілона Вадимівна УВ-92   3 3 5     11
  Татарінова Анна Анатоліївна УВ-93   1 5 5     11
  Шмиглюк Євгенія Геннадіївна УЛ-91   5 2 4     11
  Бурий Єгор Петрович УЗ-91 0 3 3 4 0 0 10
  Галасун Вікторія Валентинівна УВ-92   1 4 5   0 10
  Герасімов Тимофій Сергійович УК-91   4 5 1     10
  Жлуктенко Анна Романівна УВ-92   1 4 5   0 10
  Колодяжний Максим Сергійович УВ-92   1 4 5     10
  Крикун Євген Олександрович УК-91   4 5 1     10
  Мамонтова Марія Олександрівна УВ-92   0 5 5   0 10
  Мельничук Данил Дмитрович УВ-93 0 2 3 5     10
  Моженко Данил Олексійович УВ-93   2 3 5     10
  Поліщук Катерина Олександрівна УВ-92   1 4 5   0 10
  Портяна Анна Сергіївна УВ-91 0 5 4 0.5     9.5
  Шаповалова Ірина Анатоліївна УВ-91   0.5 4 5     9.5
  Богданов Андрій Юрійович УВ-92   1 3 5     9
  Болдурська Олена Олексіївна УЛ-91   4 1.5 3.5     9
  Гусаченко Вікторія Миколаївна УВ-92   1 3 5     9
  Кащук Олександра Владиславівна УВ-93     4 5     9
  Кіпень Світлана Сергіївна УВ-91   5 4       9
  Понікарчук Сніжана Василівна УВ-92   1 3 5     9
  Романенко Олександра Русланівна УВ-93     4 5     9
  Халеська Єлізавета Сергіївна УВ-92   1 3 5   0 9
  Волощук Віталій Віталійович УВ-91 1 2 5 0.5     8.5
  Прохоренко Даниїл Вадимович УВ-92     3 5     8
  Красовська Марія Романівна УІ-91 0 5 2 0     7
  Моісєєнко Дмитро Михайлович УЛ-91 0 3 0 4     7
  Руденко Віталій Федорович УВ-91   2 5       7
  Фалько Микита Олегович УК-91   2 4 1     7
  Грінченко Анна Володимирівна УЛ-91 0 3 2.5 1     6.5
  Козел Катерина Романівна УЛ-91   0 2 4.5     6.5
  Косенко Марія Юріївна УІ-91   4.5 2       6.5
  Міщерякова Дар'я Олегівна УВ-91   3 3.5 0     6.5
  Виборний Віталій Арсенійович УІ-91 0.5 4 1 0.5     6
  Вознюк Дар`я Вячеславівна УЛ-91   0 2 4     6
  Ільченко Максим Євгенович УЛ-91   3 0 3     6
  Рябоконь Віталій Андрійович УІ-91 0 4 2       6
  Савчук Олександра Артурівна УВ-92   1   5     6
  Сазонова МаріяОлегівна УК-91     5 1     6
  Щока Катерина Валеріївна УЛ-91   2.5 2.5 1     6
  Уляшева Анастасія Вікторівна УВ-91   5 0 0.5     5.5
  Гафаров Елдар Махсудович УК-91     5     0 5
  Голяка Марина Валентинівна УВ-91   5         5
  Жечкова Аліна Євгенівна УЗ-91 0 4 1       5
  Іванова Анастасія Андріївна УЗ-91   3 2 0     5
  Кузнєцов Павло Валерійович УВ-92   1 3 1     5
  Маринченко Анастасія Андріївна УВ-91   4 0 1     5
  Чернишевич Дар'я Русланівна УВ-91   5         5
  Воловик Маргарита В'ячеславівна УВ-91   1.5 3       4.5
  Марич Віталій Володимирович УВ-91   1 3 0.5     4.5
  Москаленко Єлизавета Сергіївна УІ-91   0   4.5     4.5
  Надольська Софія Володимирівна УВ-91   1.5 3       4.5
  Сердюк Артем Анатолійович УІ-91 0.5 1.5 2 0.5   0 4.5
  Хань Лідія Гоутнівна УК-91 0.5   3   1 0 4.5
  Арапова Марина Олександрівна УВ-91   1 3 0     4
  Пилипенко Анастасія Володимирівна УВ-91   1 2.5   0   3.5
  Білозір Мілена Богданівна УЗ-91   2 1 0     3
  Грабенко Ольга Олександрівна УЗ-92   1.5   1.5     3
  Леонова Валерія Євгенівна УЗ-92   1.5   1.5     3
  Младанович Ірина Петрівна УЗ-91   1 2 0     3
  Сидорчук Катерина Вікторівна УЗ-91   1 2   0   3
  Сірук Павло Михайлович УВ-91   1.5 1.5       3

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Лагодієнко Владислав Володимирович УВ-82 1 1 5 5     12
1 Олексійович Олександр Ігорович УВ-82 1 1 5 5     12
2 Коваль Дарія Володимирівна УІ-81 0 2 3 5     10
3 Дільної Діани Віталіївни УІ-81 0 0 3 5     8
  Зінченко Діана Вікторівна УІ-81 0 0 3 3     6
  Перцева Тетяна Вікторівна УІ-81 0 0 3 3     6

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали