Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Факультетські олімпіади з математики 2019-2020: ФТІ

Результати олімпіади

Перший курс

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
1 Друзь Данило Русланович ФБ-92 5 0.5 5 5 0 1 16.5
2 Асєко-Нкілі Андрій Мігельович ФІ-92   5 5 2     12
3 Карловський Володимир Олександрович ФІ-93 0 3 4 0 2.5   9.5
3 Козаровицька Поліна Євгенівна ФІ-93 0 3 2 0 3 1 9
3 Перетрухін Сергій Сергійович ФФ-93 5 4         9
  Бориснко Єгор Олексійович ФФ-91 0.5 5 0 2 0 1 8.5
  Суханевич Роман Володимирович ФФ-91 0.5 5 0 2 0 1 8.5
  Соколюк Денис Ростиславович ФФ-91 0 5 3 0 0   8
  Свинарський Ігор Володимирович ФФ-91 0.5 5   2 0   7.5
  Тємєртєй Аліна Василівна ФФ-91 0.5 5 0 2     7.5
  Куценко Андрій Ігорович ФІ-94 0 5 0 2     7
  Рубан Денис Олександрович ФІ-91 0 5 0 2     7
  Шморгун Данило Олександрович ФІ-91 0 5   2   0 7
  Костюк Кирило Миколайович ФІ-92   4   2     6
  Папишев Олег Ігорович ФІ-93   5 0 0 0 1 6
  Цибульник Антон Владиславович ФІ-91 0 4   2 0   6
  Шевченко Юлія Олексіївна ФІ-92 0 4 1 0 0 1 6
  Шередеко Олександр Володимирович ФІ-91 0 4 0 1 1 0 6
  Ліщинська Олександра Тарасівна ФІ-93 0 2 1 2   0.5 5.5
  Гридін Павло Олександрович ФІ-92 0 4 1 0 0 0 5
  Кузін Володимир Гамлетович ФІ-91   5 0 0     5
  Молдован Дмитро Володимирович ФІ-94 0 5   0     5
  Олійник В'ячеслав Віталійович ФІ-91   4 0 0   1 5
  Романченко Дмитро Олександрович ФІ-92 0 4 0 1     5
  Хохлов Ярослав Ігорович ФІ-91   5 0   0   5
  Шашенок Микита Миколайович ФІ-93 0.5 1 0 2   1 4.5
  Дербаль Богдан Васильович ФІ-91 0 4 0   0   4
  Квашин Едуард Дмитрович ФІ-91 0 4     0   4
  Кухар Богдан Вікторович ФІ-91 0 3 0 0 0 1 4
  Міснік Аліна Олексіївна ФІ-94 0 1   2   1 4
  Мочук Олена Володимирівна ФІ-91 0 4 0   0   4
  Плахтій Гліб Олексійович ФІ-92   2   2 0   4
  Годовікова Єлізавата Сергіївна ФІ-94 0 3     0   3
  Горбачов Дмитро Олександрович ФІ-91   3   0 0   3
  Мудрак Іван Анатолійович ФІ-92   2   1     3

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали

Старші курси

Місце П.І.Б. Група Задачі Сума
№1 №2 №3 №4 №5 №6
2 Абкерімов Ервін Наріманович ФБ-73   0.5 4     4.5 9
2 Чашницька Марина Геннадіївна ФІ-74     4 0   4.5 8.5
  Косяченко Богдан Валерійович ФФ-81 0.5 0.5 4 1 0.5   6.5
  Печонкін Ілля Олексійович ФФ-81   0.5 4 0 2   6.5
  Аль Біні Ейман Собхийович ФБ-81 0.5 0 4     1 5.5
  Дудін Владислав Володимирович ФФ-81 0 1       4.5 5.5
  Кравченко Валентин Володимирович ФБ-84 2 1 2 0.5 0   5.5
  Пасько Олександр Ігорович ФБ-84 1 1 2 0.5     4.5
  Легкий Дмитро В'ячеславович ФБ-81 2 1         3
  Мазур Євген Олександрович ФІ-71 2 0     1   3
  Шкаліков Олег Володимирович ФІ-81 1 0.5   0.5 0.5 0.5 3

* наведено результати студентів, які набрали принаймні 3 бали