Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Успіх студентів НТУУ «КПІ» у фіналі Всеукраїнської олімпіади з математики

З 14 по 17 травня 2013р. на базі Севастопольського національного технічного університету проходив фінальний тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед технічних університетів, організований згідно з наказом МОН України. У фіналі взяли участь 111 переможців та призерів І туру олімпіади, які приїхали з 46 ВНЗ України. Наш університет представляли дві команди, які виступали у двох категоріях, „М” (спеціальності, що потребують поглибленого вивчення математики) та „Т” (технічні спеціальності). Студенти НТУУ „КПІ” посіли такі місця:

у категорії „М”: Є.Ю. Поліщук (ІПСА, 3 курс) – перше місце, В.В. Михайловський (ІПСА, 1 курс) – друге місце, В.О. Онищук (ІПСА, 3 курс) – третє місце;

у категорії „Т”: Р.П. Франчук (ФІОТ, 1 курс) – третє місце, О.О. Сочка (ФІОТ,1 курс) – четверте місце.

Київський політехнічний інститут має славні традиції у проведенні математичних олімпіад, а його студенти постійно займають найвищі місця в державних та міжнародних олімпіадах. Лише за останні два роки наші студенти отримали чотири призові місця на міжнародній студентській математичній олімпіаді найвищого рівня IMC (International Mathematics Competition for University Students), учасниками якої були студенти більше ніж 170 провідних університетів світу.

Підготовку і відбір студентів для участі у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах здійснює кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ, яка протягом багатьох років успішно працює над пошуком обдарованої молоді і залученням її до олімпіадного руху. Для цього на кафедрі вже багато років працює студентський гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу», на якому доценти А.Б. Ільєнко та І.В. Орловський готують студентів для успішних виступів на математичних олімпіадах.

Бажаємо учасникам фіналу Всеукраїнської студентської олімпіади, які представляли НТУУ „КПІ”, подальших успіхів у навчанні і науковій роботі та успіхів у виступах на олімпіадах найвищого рівня.