Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Результати відкритої студентської олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019

Перший курс

П.І.Б. Ф-т / ін-т Група  1   2   3   4   5   6   7   8  Сума Місце
Шульженко Артем Борисович ФТІ ФІ-84 5 0.5 4 1 3   5   18.5 I
Іванець Роман Максимович ІПСА КА-81 5 0 3 2   4     14 II
Качан Ольга Валеріївна ФІОТ ІП-81 1 0 2 1 2 0 5 3 14 II
Грицаєнко Катерина Юріївна ФІОТ ІП-82 5 0 0 0.5 2 0.5 4 0.5 12.5 III
Касьяненко Максим Володимирович ФІОТ ІП-81 1     1 2 0 5 3.5 12.5 III
Холмогоров Михайло Анатолійович ФІОТ ІП-81 1   3 2     5 1 12 заохоч.
Добрянський Богдан Ігорович ФІОТ ІП-81 0.5 0 3 1 1 0 4 1 10.5 заохоч.
Котельникова Валерія Геннадіївна КНУ К-12 0.5       3 4 2   9.5 заохоч.
Дрозд Світлана Вікторівна ФІОТ ІВ-81 0.5 5   2     1.5   9 заохоч.
Печонкін Ілля Олексійович ФТІ ФФ-81   0 0 1 1 2 5 0 9 заохоч.
Шпилька Максим В'ячеславович РТФ РТ-81 0 0 0 2.5 1 0.5 5   9 заохоч.
Мінченко Володимир Юрійович ФІОТ ІП-83 0.5     0.5 0 0 5 2.5 8.5  
Савастру Страніслав Вікторович ФІОТ ІП-81 0.5   0 1 1.5   5 0.5 8.5  
Бережнюк Андрій Ігорович ФІОТ ІВ-82 0.5 0 0 1 2 0 5 0 8.5  
Головаш Анастасія Василівна ФІОТ ІВ-82 0.5 0   1 2 0 5   8.5  
Гусакова Вікторія Олександрівна ФІОТ ІВ-82 0.5 0   1 2 0 5   8.5  
Данилюк Денис Андрійович ФІОТ ІВ-82 0.5 0   1 2 0 5   8.5  
Геращенко Катерина Сергіївна ФПМ КМ-81     0   3   5   8  
Голубов Іван Олегович ФІОТ ІП-84 0.5 0 0 1 1 0 5 0.5 8  
Коломійчук Денис Сергійович ФЕА ЕВ-81 0   0 1.5 1   5 0.5 8  
Косенко Данило Олександрович ІТС ТС-81 0.5 0   2.5 0 0 5   8  
Литвинов Олексій Геннадійович ФІОТ ІТ-84 0 3     0 0 5   8  
Боровик Ростислав Вікторович ФІОТ ІВ-82 0     2 0.5 0 5   7.5  
Галузов Сергій Юрійович ФІОТ ІП-82 1     0.5 3 1 2   7.5  
Іванов Володимир Максимович ФІОТ ІО-81 0.5   0 2     5   7.5  
Муліш Вадим Русланович ФІОТ ІТ-81 2 0 3 1 0   1.5   7.5  
Осадчий Мирослав Віталійович ФІОТ ІТ-84 0 0 1 1 0.5   5 0 7.5  
Волинець Олександр Васильович РТФ РС-п81 1 0 0 1   1 4   7  
Дерікот Глєб Юрійович РТФ РА-81 0 0 0 1 1 0 5   7  
Лисенко Олег Олегович ФІОТ ІТ-84 1   0 1     5   7  
Малий Богдан-Іван Романович ФІОТ ІТ-82 1 0   1.5     4.5   7  
Нестеренко Вікторія Володимирівна ФІОТ ІА-83 1 0.5 0 1 0.5   1.5 2.5 7  
Паршин Олександр Юрійович ФТІ ФІ-83   0 0 1 0.5 0.5 5   7  
Савінов Віктор Вікторович ФІОТ ІА-83 1 0   1 2   0.5 2.5 7  
Шкардибарда Іван Миколайович ФІОТ ІВ-82 1 0   1   0 5   7  
Шкута Кирило Ігорович РТФ РС-81 1   0 0.5 0 0.5 5   7  
Борозенець Денис Романович ФІОТ ІВ-82   0 0 1 0.5 0 5 0 6.5  
Бурдейний Володимир Олексійович ФІОТ ІТ-84 1     1     4.5   6.5  
Дворний Артем Володимирович ФМФ ОМ-82 1     1     4.5   6.5  
Дудін Владислав Володимирович ФТІ ФФ-81 0.5   1 2 3       6.5  
Захарчук Даниїл Сергійович ФІОТ ІВ-82 0 0   1 0.5 0 5 0 6.5  
Зозуля Ірина В'ячеславівна ФІОТ ІП-82 1   2 1 1   1.5   6.5  
Іванишин Тарас Ігорович ФІОТ ІО-81 0   0 0.5 1   5   6.5  
Мусієвський Євгеній Русланович ФІОТ ІТ-82 1     1     4.5   6.5  
Романенко Анжеліка Олександрівна ММІ МД-81 1   1   1   3 0 6  
Ачілов Андрій Віталійович ФІОТ ІТ-81 1   0.5 2 1   1   5.5  
Гончарук Костянтин Григорійович РТФ РА-81 1 0 0 1.5 1   2   5.5  
Горлов Микита Андрійович ФММ УВ-81 0     0.5 1   4   5.5  
Корешков Михайло Олександрович ФТІ ФІ-81 0 0   1 3 0.5 1   5.5  
Косяченко Богдан Валерійович ФТІ ФФ-81 0.5 2   2     1   5.5  
Легкий Дмитро В'ячеславович ФТІ ФБ-81       0.5   0 5   5.5  
Мильченко Валентина Іванівна ФІОТ ІА-83 1 0   1 0   1 2.5 5.5  
Тихонова Алла Миколаївна РТФ РТ-81 0 0 0 2 1 0.5 2   5.5  
Єнгаличев Кирило Володимирович ФІОТ ІВ-83 0.5   0.5 2     1.5 0.5 5  
Желяскова Анастасія Захарівна ФІОТ ІА-83   0   2 0   0.5 2.5 5  
Кучін Владислав Дмитрович ФІОТ ІП-84 1 0 3 1   0     5  
Ніконов Олександр Володимирович ФІОТ ІТ-81 1 0.5   2 1 0 0.5   5  
Скрипник Антон Володимирович ІПСА КА-87   0 0.5 1.5     3   5  
Тищенко Валерія Вікторівна ФТІ ФФ-83       0 3   2   5  
Хмелевський Святослав Олесандрович ФТІ ФІ-82     0 2   3     5  
Гладкіх Максим Олегович РТФ РА-81 1   0 1.5 1   1   4.5  
Горбенко Артур Юрійович РТФ РА-81   0 0 1.5 1   2   4.5  
Дровнін Павло Андрійович ФІОТ ІВ-83     1 2 0.5   1   4.5  
Правдивий Олександр Олександрович ІТС ТС-81 0   1 2 0 0 1.5   4.5  
Скоковський Даніїл Богданович ФММ УЛ-81 1 0 0 1.5     2   4.5  
Токарська Софія Петрівна ФММ УЗ-81 1 0 0 1.5 0   2   4.5  
Умаєва Дар'я Русланівна ФММ УЛ-81 1 0 0 1.5     2   4.5  
Гайдучик Тимур Петрович ФІОТ ІП-84     0.5 2     1.5   4  
Дзівідзінська Мар'яна Іванівна ФІОТ ІП-82 1 0 0 1 0 0 2 0 4  
Засько Євгеній Сергійович ФІОТ ІП-84   0 1 1 1   1   4  
Козачок Вячеслав Олександрович ФТІ ФЕ-82 0 0 0 2 0.5 0 1.5   4  
Кравченко Валентин Володимирович ФТІ ФБ-84 1 0   2 0 0.5 0.5   4  
Оляницька Єлизавета Олексіївна ФІОТ ІК-83 1     2   0 1   4  
Парфьонов Глєб Вікторович РТФ РІ-81 1   0.5 0.5     2   4  
Степанюк Ірина Володимирівна ФІОТ ІС-82             4   4  
Тищенко Ірина Володимирівна ФІОТ ІТ-81   0 0 2 0   2   4  
Бондаренко Ростислав Сергійович ФТІ ФБ-83 0 0 0   1   2 0.5 3.5  
Верьовочкік Іван Сергійович ФІОТ ІВ-83     1 2 0   0.5 0 3.5  
Гевеленко Назар Романович ФІОТ ІВ-82 0.5 0   2   0 1   3.5  
Головенець Руслан Сергійович ФІОТ ІВ-83 0   0 2     1.5 0 3.5  
Дорошенко Мирослава Вадимівна ФМФ ОМ-82     0 1.5 0   2   3.5  
Захарченко Володимир Володимирович ІСЗЗІ С-81 1   0.5 0 0   2   3.5  
Киріяк Владислав Петрович ФІОТ ІВ-83     0.5 2 0.5   0.5   3.5  
Кірсенко Єгор Вікторович ФТІ ФІ-82 1 0 0.5 0 0.5   1.5 0 3.5  
Майструк Олексій Андрійович ІСЗЗІ С-84 1   0.5 1 0.5   0.5   3.5  
Манжелій Антон Юрійович ФЕЛ ДС-81 0.5 0 0 1     2   3.5  
Манойленко Володимир Іванович РТФ РІ-81     0.5 1     2   3.5  
Олексюк Роман Богданович РТФ РС-п81 1 0 0 2 0   0.5   3.5  
Смірнов Назар Олександрович ФІОТ ІО-81 1 0   2 0.5   0   3.5  
Стороженко Анастасія Олександрівна ФТІ ФІ-81   0   2 1 0.5     3.5  
Стрілецький Вадим Романович ФІОТ ІВ-82 0   1 0.5 0.5   1.5   3.5  
Татенко Вадим Сергійович ФТІ ФІ-82 1   0.5 0.5     1 0.5 3.5  
Тихоплав Антон Вячеславович ІСЗЗІ С-81 1     0 0   2.5   3.5  
Тищук Костянтин Васильович ІТС ТІ-81 0.5   0 2 1       3.5  
Цибуля Ярослав Володимирович ФЕЛ ДЕ-81 1   0 2 0.5       3.5  
Чорноморець Владислав Олегович ФІОТ ІВ-83 1     0     2 0.5 3.5  
Шахова Поліна Миколаївна ФІОТ ІП-84 0   0 1 0.5 0 1.5 0.5 3.5  
Яценко Артем Ігорович ФТІ ФІ-83 1 0   2     0.5   3.5  
Аль Біні Ейман Собхийович ФІОТ ФБ-81       2   0 1 0 3  
Бідуха Денис Олегович ІТС ТІ-82 0 0.5 0 1 0.5   1 0 3  
Бойківський Андрій Олександрович ФІОТ ІО-83 0 0 0   2 0 1 0 3  
Бруско Андрій Вадимович РТФ РС-81 1 0 0 1 1   0   3  
Владика Данило Максимович ФТІ ФІ-82 1 0   1.5       0.5 3  
Волощук Станіслав Сергійович ФІОТ ІТ-84 1     1 0     1 3  
Восковий Владислав Володимирович РТФ РС-81 0 0 0 1.5 1   0.5   3  
Глум Кирилл Дмитрович ІСЗЗІ С-85 1     1 0 0 1   3  
Зікратий Дмитро Олександрович ФІОТ ІВ-81 0 0   2     1   3  
Коробенко Дар'я Сергіївна ФММ УІ-81 1 0 0 1 0   1   3  
Лихацька Юлія Дмитрівна ФІОТ ІВ-82 1     1.5     0.5   3  
Марков Артур Андрійович ФТІ ФІ-81 0 0   2 0   1 0 3  
Матвєєва Аліна Леонідівна ФІОТ ІТ-82     2 1         3  
Мелащенко Владислав Олександрович ФІОТ ІА-83 1 0 0 1.5     0.5   3  
Осипчук Олександр Станіславович ФТІ ФІ-83 0 0 0 1 0   2   3  
Пінчук Андрій Володимирович РТФ РА-81 0.5     2   0 0.5   3  
Пономаренко Іван Олександрович ІТС ТІ-82 1 0 1 0.5   0 0.5   3  
Хільковець Владислав Юрійович ФММ УВ-82 1 0 0 2 0   0   3  
Хоронжук Діана Вікторівна ФММ УЛ-81 1 0   1.5     0.5   3  
Шевчук Давид Вікторович ФЕЛ ДМ-81 0     0.5 1   1 0.5 3  

* Наведено результати студентів, що набрали принаймні 3 бали

Старші курси

П.І.Б. Ф-т / ін-т Група  1   2   3   4   5   6   7   8  Сума Місце
Житар Роман Віталійович ІПСА КА-71 5 4 5 3     5   22 I
Миргородський Олександр Валерійович ФІОТ ІП-72 5 4.5 3 4 3.5   1   21 II
Колеснік Олександр Валерійович ФМФ ОМ-81мп 5 4.5 3     5     17.5 III
Сайног Олексій Максимович ІПСА КА-51 5 3.5   4.5 3   1 0 17 III
Столяр Михайло Володимирович ІПСА КА-71 5 5   3 3       16 III
Безлюдний Юрій Сергійович ФІОТ ІА-71 5 4   3 1.5       13.5 заохоч.
Крохальов Іван Данилович ІПСА КА-71 5 0.5   4     2 1 12.5 заохоч.
Навроцький Геннадій Вікторович ФТІ ФІ-61 5   0 0   1 5 0.5 11.5 заохоч.
Шишкін Микита Віталійович ФТІ ФБ-73 3 5 0 2 0   1   11 заохоч.
Юськович Віктор Костянтинович ФМФ ОМ-81мп 5 5 1           11 заохоч.
Мазур Євген Олександрович ФТІ ФІ-71 5   0   2   0.5   7.5  
Шульженко Кирило Олександрович ТЕФ ТР-72 0 0   4   2 0.5   6.5  
Абкерімов Ервін Нариманович ФТІ ФБ-73 5   0   0.5       5.5  
Мельник Олексій Русланович ІПСА КА-75 5 0 0   0   0.5 0 5.5  
Мостюк Дмитро Леонідович ІСЗЗІ С-52 5   0.5           5.5  
Шийко Анастасія Андріївна ФТІ ФІ-71 5             0.5 5.5  
Коваль Сергій Дмитрович ФТІ ФФ-71     1 4         5  
Морква Світлана Олегівна ІПСА КА-76 4 0.5 0   0   0.5 0 5  
Харченко Олександр Віталійович ІПСА КА-71 4 0     0 0.5 0.5 0 5  
Собко Іван Олександрович ІПСА КА-76 4 0.5 0   0       4.5  
Березников Олексій Віталійович ФМФ ОФ-71 3 0 0   1       4  

* Наведено результати студентів, що набрали принаймні 3 бали