Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Результати відкритої студентської олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020

Перший курс

П.І.Б. Ф-т / ін-т Група  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  Сума Місце
Панченко Єгор Станіславович ІПСА КА-91 5 5 5 5   2.5 4   5   31.5 I
Скоропляс Іван Павлович ІПСА КА-96   5 5 4 0.5   5 3 5   27.5 II
Смеречук Адам Миколайович ФІОТ ІП-91 5 1   5 0 2.5 1 0 4 5 23.5 II
Прищепа Дмитро Євгенович ФПМ КП-92 1 3.5 5       2 0.5 4.5   16.5 III
Спаських Микола Дмитрович ФІОТ ІТ-92 1 0.5 0.5 1 0 3.5 4 0.5 5 0.5 16.5 III
Шмідт Валерій Євгенович ФІОТ ІТ-92 0 0.5 3   0.5 3.5 4   5 0 16.5 ІІІ
Дмитрієв Дмитро Андрійович ФІОТ ІП-93 5 0.5 5 1 1 1   0.5 1 1 16 заох.
Шкарупа Дмитро Сергійович ФІОТ ІП-91 4.5 0   1.5 0.5   1   3 5 15.5 заох.
Щербаков Антон Олександрович ФІОТ ІТ-92 0 0.5 2.5   0 3.5 4   5 0 15.5 заох.
Антонюк Артем Олегович ТЕФ ТІ-91 5 2   0.5 0.5 0 5 1 1.5   15.5 заох.
Горобець Олександр Сергійович ФІОТ ІП-96 3 2 3.5 1       0 5 0.5 15  
Кравченко Даніл Олегович ФІОТ ІТ-94 0.5 5 2.5 0 0.5 1 2.5   3 0 15  
Стронов Іван Сергійович ФІОТ ІП-93   5 4 2 0       4   15  
Яцевський Олександр Ігорович ФІОТ ІТ-92 0 0.5 2.5   0.5 3.5 4.5   3 0 14.5  
Плескач Михайло Тарасович ФІОТ ІТ-91 2 5   2 0 0     5   14  
Бераудо Еліза ФІОТ ІП-92 0 0.5 2.5 0.5 0.5 3.5     5   12.5  
Владіміров Артем Олексійович ФІОТ ІП-95 1 5   3   1 2.5       12.5  
Морквіна Валерія Володимирівна ФІОТ ІС-91 1 2.5 5 0.5 0.5       3   12.5  
Муравинець Михайло Сергійович ФІОТ ІТ-91 5 0.5 3 0     0 0 4 0 12.5  
Путятін Редріх Олегович ІХФ ЛА-91 0.5 2 2   2 0 0.5 0.5 5 0 12.5  
Трибушенко Артем Сергійович ФІОТ ІВ-93     3 0.5 0.5 3.5   0 5   12.5  
Цасюк Ілля Тимурович ФІОТ ІП-94   4 2.5 0 1 0 0 0 4.5 0.5 12.5  
Грицюк Володимир Васильович ФІОТ ІП-92 2 5             5   12  
Замрій Олексій Олександрович ФІОТ ІП-96 5   1 1 0       5   12  
Друзь Данило Русланович ФТІ ФБ-92 1 3 5 1   0 0.5   0.5 0.5 11.5  
Марченко Максим Олегович ФІОТ ІП-93 4   4 0 0.5 1   0 2   11.5  
Шматко Максим Іванович ФІОТ ІС-91 1 1 4 3     0.5   2   11.5  
Босик Андрій Сергійович ФІОТ ІТ-93 5 0   1   0     5   11  
Дупак Максим Сергійович ФІОТ ІП-94 4   1 0 1     0 5 0 11  
Зегельман Марк Михайлович ФІОТ ІП-93 4   0.5 0 0.5 1   0.5 4 0.5 11  
Козаровицька Поліна Євгенівна ФТІ ФІ-93 0 5 3 3             11  
Литвишко Нікіта Андрійович ФІОТ ІП-94 1 5   1         2 2 11  
Морозов Олексій Дмитрович ФІОТ ІС-92   0.5 5 0.5       0 5   11  
Сильчук Роман Павлович ФІОТ ІС-91 0 3.5 5 1   0.5 0   1   11  
Вознюк Микола Володимирович ФІОТ ІС-91 0 4 5     0.5     1   10.5  
Кравчук Іван Андрійович ФІОТ ІТ-91 2   1 2     1 0.5 4   10.5  
Ладченко Артур В'ячеславович ФІОТ ІС-92   0.5 4.5 0.5       0 5   10.5  
Левадський Данило Артемович ФІОТ ІС-92   0.5 4.5 0.5   0   0 5   10.5  
Ремез Сергій Олександрович ФЕЛ ДП-91   0.5             5 5 10.5  
Тітов Генріх Володимирович ІАТ АЛ-91 2 3         1   4.5   10.5  
Ткаченко Вікторія Вікторівна ФІОТ ІП-92 0   2.5     3.5     4 0.5 10.5  
Заводовська Єлізавєта Анатоліївна ФІОТ ІП-93 4   0.5 0 0.5 1   0.5 2.5 1 10  
Ковальська Анастасія Анатоліївна ФІОТ ІС-91   2 2.5 0   0     5 0.5 10  
Колбун Ірина Олексіївна ФІОТ ІП-92   0.5 5           4.5   10  
Ткаченко Юлія Вікторівна ФІОТ ІП-94   3 1.5 0 0.5   0   4.5 0.5 10  
Урин Дмитро Анатолійович ФІОТ ІП-93 5 1   0.5   1 0 0.5 2   10  
Гунавардана Широн Сісіра Джанакович ФІОТ ІС-92 2 1 2.5 0 0.5 0   0 3 0.5 9.5  
Донєв Данило Романович ІПСА КА-91 5 4.5   0             9.5  
Куренна Анна Вадимівна ФІОТ ІС-91   3 3 0.5         3 0 9.5  
Вахтіна Єва Олексіївна ФІОТ ІП-94   2 1.5 0 0.5 0 0 0 4.5 0.5 9  
Косюк Михайло Михайлович ФІОТ ІС-91 0 3.5 5     0.5         9  
Кушніренко Юлія Олександрівна ФІОТ ІТ-93 1 0.5 3 0.5   0     3 1 9  
Асєко-Нкілі Андрій Мігельович ФТІ ФІ-92 0.5   2 3 0 0   0 3 0 8.5  
Заграй Валентин Віталійович ФІОТ ІС-92   0.5 5 0 0 0     3   8.5  
Куник Неля Вікторівна ФІОТ ІС-91 1 0.5 4 0.5 0.5 0   0 2   8.5  
Макарицький Олег Ігорович ФІОТ ІП-94 3 0 0.5 0       0.5 4 0.5 8.5  
Геневський Максим Андрійович ФІОТ ІС-91 0.5 2 2.5 0 0     0 2 1 8  
Григоренко Ярослав Сергійович ФІОТ ІП-93 4     0 0.5 0 0 0.5 2 1 8  
Домашенко Андрій Олександрович ФІОТ ІК-91 1 0.5 4 0.5         2 0 8  
Карявка Дарія Вікторівна ФІОТ ІП-91 0 0.5 2 0.5 0.5   0.5 0 4 0 8  
Купрієнко Вілен Дем'янович ФІОТ ІС-91 0.5 5   0.5   0.5     1.5   8  
Літус Аліна Станіславівна ФІОТ ІС-91 1 1 2.5 0.5   0     3 0 8  
Храновський Роман Павлович ФІОТ ІП-95   2.5 3.5   0 0 0.5 0.5 1 0 8  
Бондаренко Дмитро Сергійович ФІОТ ІТ-92 0.5 0.5 2.5     0     4 0 7.5  
Бондурянський Кирило Юрійович ФПМ КМ-92 1 0.5     0   4.5 0.5 1   7.5  
Говоруха Максим Анатолійович ФІОТ ІП-93 4     0 0.5 0   0.5 2 0.5 7.5  
Дерлиця Андрій Павлович ФІОТ ІТ-92 1 0.5 2.5   0.5       3 0 7.5  
Діденко Владислав Віталійович ФІОТ ІО-91       2     0.5   5   7.5  
Єлагіна Софія Сергіївна ФІОТ ІП-94   0.5 3 0 1 0 0   3   7.5  
Курдій Діана Володимирівна ФІОТ ІТ-93 1 0 4           2 0.5 7.5  
Медведєв Михайло Євгенович ФІОТ ІП-92   4.5 0 0.5 0       2 0.5 7.5  
Олійник Юлія Олександрівна ФІОТ ІП-95 0 0.5 2 0.5       0.5 4 0 7.5  
Остапченко Дмитро Олексійович ФІОТ ІК-91 0 0 3 0.5     0   4 0 7.5  
Рудик Микола Петрович ФІОТ ІП-94   4.5   0     0   1 2 7.5  
Скороходов Максим Васильович ФІОТ ІС-92 0 0.5 3 0.5 0 0 0   3 0.5 7.5  
Суханевич Роман Володимирович ФТІ ФФ-91     1.5           5 1 7.5  
Шершун Максим Мирославович ФІОТ ІС-93   2 2.5 0 0 0 0 0 3 0 7.5  
Бойко Єлизавета Костянтинівна ФІОТ ІТ-92 0.5 0.5 2           4 0 7  
Кирилова Єлизавета Вікторівна ІСЗЗІ С-95 0 0.5 1 0.5         2 3 7  
Митник Денис Олександрович ФІОТ ІП-91 0.5 0 0 0 0.5 0 0 0 5 1 7  
Новосельцев Олексій Олександрович ФІОТ ІК-91 1 0.5 5 0 0       0.5   7  
Оніщенко Діана Сергіївна ІПСА КА-91 5 0.5 1.5 0         0   7  
Пачехон Денис Вікторович ФІОТ ІТ-94           2     5   7  
Смаглюк Данило Сергійович ФІОТ ІС-92 0 0.5 2.5 0 0 0 0.5   3 0.5 7  
Сом Марія Олексївна ФІОТ ІС-91   1 2.5 0.5       0 3 0 7  
Чвартковський Максим Вячеславович ФІОТ ІТ-91   0 2   0 0     4 1 7  
Черначук Ілья Олександрович ФІОТ ІС-91 0.5 0 5 0   0.5 0   1   7  
Баштовой Андрій Олександрович ФІОТ ІК-91 2 0 4.5     0         6.5  
Зінкова Ксенія В'ячеславівна ФІОТ ІС-92 2 0 2.5 0   0   0 2 0 6.5  
Іщенко Дмитро Романович ІТС ТІ-91 4           2   0.5   6.5  
Миргородський Назар Володимирович ФІОТ ІС-92   0.5 3 0   0 0   2.5 0.5 6.5  
Міснік Аліна Олексіївна ФТІ ФІ-94 1 0.5 4       0.5   0.5   6.5  
Остапенко Іван Петрович ФПМ КП-92 1 2 1   0.5 1 0.5   0.5 0 6.5  
Плахтій Гліб Олексійович ФТІ ФІ-92 1 0.5 5     0         6.5  
Слюсаренко Андрій Сергійович ФІОТ ІО-91   2 2.5     0 0   2   6.5  
Чечет Микита Олексійович ФІОТ ІС-92     3       0.5   3   6.5  
Бастило Іван Дмитрович ФІОТ ІТ-93 3 0 0 0   1   0 2   6  
Бєлоруський Олексій Андрійович ФІОТ ІС-92   0.5 2.5           3   6  
Бондаренко Анастасія Тарасівна ФІОТ ІП-95 0 0.5 2.5 0.5   0   0.5 1 1 6  
Галайко Данило Олександрович ФІОТ ІП-92   2 3 0 0       1 0 6  
Голодяєва Поліна Василівна РТФ РС-91   0 3 0         2 1 6  
Гончар Андрій Андрійович ФІОТ ІП-91 0.5 0.5 2.5   0     0 2.5 0 6  
Каразія Тетяна Олександрівна ІСЗЗІ С-91 0 0.5 2 1         2.5   6  
Сакун Нікіта Сергійович ФІОТ ІП-92 0 2 3 0.5 0 0     0.5 0 6  
Борисенко Єгор Олексійович ФТІ ФФ-91         0.5 0     5   5.5  
Василенко Богдан Юрійович ФІОТ ІВ-91   2   0.5         2 1 5.5  
Загоруйко Богдан Геннадійович ФІОТ ІК-91   0.5 3.5     0     1 0.5 5.5  
Мельницька Віталія Богданівна ФІОТ ІС-92 0.5 0 0.5 0   0   0 4 0.5 5.5  
Мінін Павло Андрійович ФІОТ ІС-91     3 1.5   0 0   1 0 5.5  
Наконечна Валерія Валеріївна РТФ РС-91   0 2           3 0.5 5.5  
Рябоконь Віталій Андрійович ФММ УІ-91 0.5 0.5 2.5 0.5   0 0   1 0.5 5.5  
Шейко Максим Олексійович ФІОТ ІП-95 0 0.5 0.5 0.5 0 0 0   2 2 5.5  
Ярош Олексій Сергійович ФІОТ ІП-95   0.5             5 0 5.5  
Бойко Іван Олександрович ФІОТ ІК-91   0.5       0 0.5   1 3 5  
Бубряк Олександр Сергійович ФПМ КВ-93   0 1 1     0.5   2.5 0 5  
Кайратули Рахат ІСЗЗІ С-9К   0.5             1.5 3 5  
Коваленко Юрій Олегович ФІОТ ІС-92   0.5 2 0 0.5       2 0 5  
Кот Андрій Федорович ФІОТ ІС-93   0 2.5 1 0.5 0     1 0 5  
Кравченко Олена Олексіївна ФІОТ ІС-93     2.5 0.5         2   5  
Красковська Анастасія Олександрівна ФІОТ ІТ-93 0.5 0 2           2 0.5 5  
Петров Дмитро Олексійович ФЕЛ ДГ-91   2         0   3 0 5  
Скворцов Павло Сергійович ФІОТ ІО-91     2.5 0     0   2 0.5 5  
Алєксєєв Михайло Анатолійович ФІОТ ІП-92   0.5 2 0.5   0 0.5   1 0 4.5  
Березовський Кирил Віталійович ІСЗЗІ С-95 0 0.5 1 0.5   0     2 0.5 4.5  
Гальчинська Марія Андріївна ІАТ АС-91                 4.5   4.5  
Кінчур Вадим Вікторович ФІОТ ІП-91 0.5 0 0 1   0.5 0.5 0.5 1 0.5 4.5  
Костюк Кирило Миколайович ФТІ ФІ-92 1   3 0.5     0 0     4.5  
Кузін Володимир Гамлетович ФТІ ФІ-91   0.5 4               4.5  
Слівко Світлана Сергіївна ІСЗЗІ С-91 0 0.5 1 0.5   0     2 0.5 4.5  
Вакалюк Богдан Тарасович ФІОТ ІП-91 1 0.5 2.5     0       0 4  
Дмитрієнко Олександра Сергіївна ФТІ ФФ-91 0 1 0   0       3   4  
Домінський Валентин Олексійович ФІОТ ІП-93 3     0 0 0     1   4  
Карімов Артем Васильович ФІОТ ІП-95 1 0.5             2.5   4  
Кошан Азат ІСЗЗІ С-9КБ   0             2 2 4  
Литвин Юрій Юрійович ФІОТ ІТ-93   1 2             1 4  
Нєхороших Микита Віталійович ММІ МП-91                 4   4  
Онищук Микола Олександрович ФІОТ ІП-92 2 0.5   1.5     0     0 4  
Тонкошкур Олег Русланович ФІОТ ІТ-91 1 0 0           3   4  
Чумаченко Діана Сергіївна ФММ УЗ-92   0         0 0 4 0 4  
Баранов Дмитро Ігорович ФІОТ ІС-93   0.5 0.5 1     0.5   1   3.5  
Воєйкова Софія Ігорівна ІАТ АЛ-92   0.5 0   0 0.5 0.5 1 1 0 3.5  
Грінченко Анна Володимирівна ФММ УЛ-91 0.5 0.5 0           2 0.5 3.5  
Єфремов Олександр Євгенович ФМФ ОФ-91   0 3       0.5   0   3.5  
Карловський Володимир Олександрович ФТІ ФІ-93 1   2 0   0 0.5 0     3.5  
Качур Анна Русланівна ФММ УЛ-91   0.5 2     0     0.5 0.5 3.5  
Копич Данило Олексійович ІСЗЗІ С-95 0 0.5 0 0.5         2 0.5 3.5  
Рибак Владислав Олегович ФІОТ ІП-95 1 0 0.5 0.5   0   0.5 1   3.5  
Сарапін Ольга Володимирівна ФММ УІ-91   0.5 2 0.5 0.5 0 0 0 0 0 3.5  
Терентьєв Гліб Васильович ФІОТ ІТ-91   0.5 0     0     3   3.5  
Бердник Євгеній Володимирович ІСЗЗІ С-94 0 0.5   1     0   0.5 1 3  
Біленко Володимир Григорійович РТФ РА-91   0 2           1   3  
Богомол Владислав Юрійович ФІОТ ІВ-91   0   1         1 1 3  
Бурий Єгор Петрович ФММ УЗ-91   0 2           1   3  
Заікін Іван Андрійоич ІСЗЗІ С-94 0 0             1 2 3  
Ісмаілов Расім Тельманович ФІОТ ІТ-93     3     0         3  
Компаченко Катерина Юріївна ФММ УЛ-91   0.5 1.5           0.5 0.5 3  
Косенко Марія Юріївна ФММ УІ-91   0.5             2.5 0 3  
Куценко Андрій Ігорович ФТІ ФІ-94 0 0.5 2.5               3  
Лазаренко Ілля Юрійович ІСЗЗІ С-92 0 0.5 0.5     0     2   3  
Лобанов Денис Артемович ІПСА КА-96     0     0     3   3  
Прокопчук Дмитро Іванович ФІОТ ІО-93   0.5             2 0.5 3  
Соколюк Денис Ростиславович ФТІ ФФ-91 0 0.5     1   0.5 0 1   3  
Трибунська Кароліна Євгенівна ФІОТ ІВ-93 1 0 0.5   0.5 0     0.5 0.5 3  
Тріпак Крістіна Юріївна ФІОТ ІТ-94   0.5 2.5               3  
Чудаков Костянтин Сергійович ФТІ ІВ-92   1             2 0 3  

* Наведено результати студентів, що набрали принаймні 3 бали

Старші курси

П.І.Б. Ф-т / ін-т Група  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  Сума Місце
Мішин Олександр Володимирович ФІОТ ІТ-61 5 5 4.5 0 4 3.5 1 5 0   28 I
Котельникова Валерія Геннадіївна ФКНК КНУ К-22 5 5 1   2 5   0 4   22 II
Шишкін Микита Віталійович ФТІ ФБ-73 5 4 5   3.5       0   17.5 III
Житар Роман Віталійович ІПСА КА-71 5 2   0 2 4   2.5   1 16.5 III
Столяр Михайло Володимирович ІПСА КА-71 5 0.5 5 0 0.5 4 1 0 0   16 заох.
Іванець Роман Максимович ІПСА КА-81 5 2 1   2 4 1   1   16 заох.
Колеснік Олександр Валерійович ФМФ ОМ-81мн 5 3   0 2 5     0 0 15 заох.
Дудін Владислав Володимирович ФТІ ФФ-81 0.5 1 4 2 0.5 5 1       14  
Хропачов Іван Глібович ІПСА КА-81 4.5 1.5 0 0   3.5 1   1 2.5 14  
Косяченко Богдан Валерійович ФТІ ФФ-81 5 0.5 0   4 3   0     12.5  
Крохальов Іван Данилович ІПСА КА-71 0 0.5 4.5 0.5 1     1 5   12.5  
Аль Біні Ейман Собхийович ФТІ ФБ-81     4.5   2       5   11.5  
Галганов Олексій Андрійович ІПСА КА-81 0 1     4.5 5     0 1 11.5  
Коваленко Олександр Вікторович ТЕФ ТЯ-81 5   0 2       4     11  
Гульчук Всеволод Павлович ІПСА КА-71 0     0 4 1       4.5 9.5  
Приходько Олександр Олександрович ФМФ ОМ-91мн 1 0.5 4 0 2   1 0     8.5  
Печонкін Ілля Олександрович ФТІ ФФ-81 5 1     1 0   0.5     7.5  
Толмачов Євгеній Юрійович ФТІ ФІ-84   0.5 4       3   0   7.5  
Іващенко Дмитро Сергійович ІПСА КА-71   0       5       2 7  
Паршин Олександр Юрійович ФТІ ФІ-83     4 3             7  
Замкова Марія Андріївна ФТІ ФІ-73 5 1 0   0.5 0     0   6.5  
Сахнюк Костянтин Олександрович ФПМ КМ-71 1 0.5 4 0   0 1       6.5  
Харченко Олександр Віталійович мехмат КНУ       4.5 2             6.5  
Юськович Віктор Костянтинович ФМФ ОМ-81мн 5 1.5 0               6.5  
Дворний Артем Володимирович ФМФ ОМ-82 0 0 4.5 1 0.5 0     0   6  
Ландо Максим Юрійович ФПМ КП-83 0   4 1 1 0 0   0   6  
Прищепа Микола Олександрович ІПСА КА-71 0.5 1 0 4.5             6  
Козак Микола Юрійович ФПМ КП-81 5                   5  
Кононенко Павло Миколайович ФПМ КМ-84   0.5     1 3.5         5  
Правосуд Руслан Олександрович ІПСА КА-71 0.5 0.5 0 0     3     0.5 4.5  
Зінченко Данило Дмитрович ТЕФ ТО-81       0     3 1     4  
Котів Сергій Володимирович ІПСА КА-77 0 1 0 0 0 0 3       4  
Абкерімов Ервін Нариманович ФТІ ФБ-73     0 0.5     3   0   3.5  
Чашницька Марина Генадіївна ФТІ ФІ-74   0.5 0 0 1   2   0 0 3.5  
Кривчук Денис Віталійович ФПМ КП-82 0   0       3       3  

* Наведено результати студентів, що набрали принаймні 3 бали