Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики

З 25 по 27 квітня 2013 року відбулася Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики, організаторами якої були Національний технічний університет України «КПІ», Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова та Національний університет «Києво-Могилянська академія». Перша подібна конференція відбулася в НТУУ «КПІ» в 2009 році. Цього разу конференцію приймала Києво-Могилянська академія.

Учасники конференції зробили більше ста доповідей.

Відкривали конференцію віце-президент НаУКМА Ожоган В.М., зав. кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей НТУУ «КПІ» Клесов О.І., директор фізико-математичного інституту НПУ ім. Драгоманова Працьовитий М.В. та зав. кафедри вищої математики НаУКМА Боднарчук Ю.В.

На засіданнях секцій головували співробітники кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей НТУУ «КПІ»: проф. Клесов О.І. (голова секції 1), проф. Іванов О.В., доц. Орловський І.В., доц. Алєксєєва І.В., доц. Федорова Л.Б., доц. Диховичний О.О., доц. Коновалова Н.Р., доц. Бакун В.В., а також Дудкін М.Є., завідувач кафедри диференціальних рівнянь НТУУ «КПІ».

Четверта конференція відбудеться в 2015 році в НТУУ «КПІ».

Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізикиТретя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики Третя міжуніверситетська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики