Конкурс «3 і 14 способів обчислення 2023»

2023-02-21

14 березня є Міжнародним Днем Математики і Міжнародним днем числа π. У різних країнах світу на ці свята зазвичай випікають пироги та π-ци, проводять математичні вікторини та змагання на знання цифр у числі π. А як відзначити ці математичні дати в Україні?

А в Україні прийнято відзначати цілий тиждень математики!!!

З 14 по 18 березня 2023 року буде проведено багато цікавих активностей. Університети, школи та науковці об’єднуються, аби розвінчати міфи про математику як нудну науку. Буде проведено лекції, квести, конкурси, спеціальні завдання, математичні батли, де учасники на власному досвіді переконаються, що математика може бути творчою та захопливою.

Розповідаємо, які заходи КПІ ім. Ігоря Сікорського разом з кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей підготувала цьогоріч і як до них долучитися.

• Конкурс «3 і 14 способів обчислення 2023» (умови конкурсу: Pi-2023.pdf)
  • Онлайн-квест для учнів 8–11 класів — «Стежками загадкових чисел». Зареєструватися на подію можна за посиланням.
  • «Pi Day Digit Battle» — математичний бій. Реєструйтесь на захід за посиланням.
  • Перша всеукраїнська наукова Пі-конференція для школярів 8–11 класів, студентів коледжів і вишів. (деталі за посиланням).

Перелік усіх подій тижня математики за посиланням.
Зверніть увагу, що події потребують попередньої реєстрації або купівлі квитка.