Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

http://matan.kpi.ua/olimpiada2013-sebastopol.html

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

20 березня 2013р. в НТУУ «КПІ» відбулася студентська математич­на олімпіада. Цей захід кожного року проводить колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей в рамках першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.
(Переглянути задачі, що пропонувалися студентам, та їх розв’язки.)

В цьому році в олімпіаді прийняли участь 350 студентів, які представляли 20 інститутів та факультетів нашого університету. Найбільш численні команди надіслали фізико-технічний інститут, факультет інформатики та обчислювальної техніки, інститут спеці­ального зв'язку та захисту інформації, військовий інститут телеко­мунікацій та інформатизації, інститут прикладного системного ана­лізу і факультет менеджменту та маркетингу. Олімпіаді кожного року передує підготовчий тур олімпіади, на який запрошуються всі бажаючі (в грудні 2012 року таких виявилось більше, ніж 700).

За результатами олімпіади будуть сформовані збірні команди НТУУ "КПІ" для участі в другому турі Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів України.

Колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей протягом багатьох років успішно займається організацією математичних олімпіад в нашому університеті та підготовкою талановитої студентської молоді до математичних змагань різних рівнів. На кафедрі діє студентський гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу», учасники якого лише за останні п’ять років 28 разів ставали переможцями та призерами найпрестижніших міжнародних та всеукраїнських олімпіад з математики.

Неоціненний внесок в розвиток олімпіадного руху зробив багаторічний завідувач кафедри доктор фізико-математичних наук професор Валерій Володимирович Булдигін, який передчасно пішов з життя навесні 2012 року. Вчений зі світовим ім’ям, один з найяскравіших представників української математичної школи, Валерій Володимирович понад чверть століття керував кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей. На знак визнання його заслуг в листопаді 2012 року Вчена рада НТУУ «КПІ» прийняла рішення про заснування премії імені В. В. Булдигіна для переможців олімпіади.

Переможці відкритої олімпіади НТУУ "КПІ" з математики 2013

Перший курс
Місце ПІБ Факультет/ інститут Група К-сть
балів
І Михайловський Володимир Віталійович ІПСА КА-25 19,5
ІІ Дудоладов Олександр Олександрович ІПСА КА-21 17
ІІІ

Піпко Анна Сергіївна ІПСА КА-22 14,5
Фатенко Владислав Васильович ІПСА КА-22 14
Франчук Роман Павлович  ФІОТ ІП-21 14

 

Старші курси 
Місце ПІБ Факультет/
інститут
Група К-сть
балів
І Моравецька Катерина Віталійвна ІПСА КА-82м 26,5
ІІ Поліщук Євгеній Юрійович ІПСА КА-02 25
ІІІ Онищук Валентин Олегович ІПСА КА-02 18
Недужий Євгеній Ігорович ФМФ ОМ-01 18

 

Переможці серед студентів технічних факультетів 
Місце ПІБ Факультет/
інститут
Група К-сть
балів
І Франчук Роман Павлович  ФІОТ ІП-21 14
ІІ Шевченко Наталія Володмирівна ФІОТ ІС-11 13
Сочка Олександр Олександрович ФІОТ ІП-22 13

 

Детальні результати олімпіади