ім. І.Сікорського
ФМФ

14 березня 2012 року відбулася математична олімпіада НТУУ "КПІ" в рамках першого туру Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів України.

За результатами олімпіади будуть сформовані збірні команди НТУУ "КПІ" для участі в другому турі Всеукраїнської олімпіади.

Переглянути завдання, що пропонувалися студентам (pdf, 53kB), та розв'язки до них (pdf, 128kB).

[upd] Нагородження переможців відбудеться 5 квітня 2012р. о 14:30 в Залі Засідань Вченої Ради НТУУ "КПІ".


Результати відкритої олімпіади з математики НТУУ "КПІ" 2012 року

Переможці серед усіх учасників

Абсолютні переможці

І місце

Поліщук Євгеній Юрійович

ІПСА

КА-02

ІІ місце

Мулярчик Кирило Михайлович

мех-мат КНУ ім. Т. Шевченка

ІІІ місце

Моравецька Катерина Віталіївна

ІПСА

КА-83

 

Перший курс 

І місце

Мулярчик Кирило Михайлович

мех-мат КНУ ім. Т. Шевченка

ІІ місце

Антиков Дмитро Васильович

ФІОТ

ІС-12

ІІІ місце

Юрашев Владислав Генадійович

мех-мат КНУ ім. Т. Шевченка

 

Старші курси

І місце

Поліщук Євгеній Юрійович

ІПСА

КА-02

ІІ місце

Моравецька Катерина Віталіївна

ІПСА

КА-83

ІІІ місце

Недужий Євгеній Ігорович

ФМФ

ОМ-01

Слюсаренко Олексій Олександрович

ІПСА

КА-71

Онищук Валентин Олегович

ІПСА

КА-02

Дяченко Олексій Миколайович

ІПСА

КА-06

 

Переможці серед студентів НТУУ "КПІ"

Перший курс

І місце

Антиков Дмитро Васильович

ФІОТ

ІС-12

ІІ місце

Шевченко Наталія Володимирівна

ФІОТ

ІС-11

Гаєвський Андрій Ігорович

РТФ

РБ-11

ІІІ місце

Шматов Ярослав Ростиславович

ФІОТ

ІП-11

Мучичка Сергій Сергійович

ФТІ

ФІ-13

Мельник Вадим Михайлович

ФПМ

КМ-11

Нестерук Юрій Олександрович

ФІОТ

ІО-12

 

Старші курси

І місце

Поліщук Євгеній Юрійович

ІПСА

КА-02

ІІ місце

Моравецька Катерина Віталіївна

ІПСА

КА-83

ІІІ місце

Недужий Євгеній Ігорович

ФМФ

ОМ-01

Слюсаренко Олексій Олександрович

ІПСА

КА-71

Онищук Валентин Олегович

ІПСА

КА-02

Дяченко Олексій Миколайович

ІПСА

КА-06

 

Переможці серед студентів старших курсів технічних факультетів

Старші курси

І місце

Резунов Олександр Сергійович

ФІОТ

ІК-01

  

Результати відкритої олімпіади з математики НТУУ "КПІ" 2012 року

Абсолютні переможці серед студентів першого курсу

Місце

Прізвище, ім'я, по-батькові

Факультет

Група

Сума

Кількість балів по задачам

1

2

3

4

5

6

7

8

І місце

Мулярчик Кирило Михайлович

мех.-мат., КНУ ім. Т.Шевченка

29

4

2

6

4

6

0

0

7

ІІ місце

Антиков Дмитро Васильович

ФІОТ

ІС-12

20

4

5

 

4

     

7

ІІІ місце

Юрашев Владислав Генадійович

мех.-мат., КНУ ім. Т.Шевченка

19

4

0

1

3

 

8

 

3

  

Результати серед студентів НТУУ "КПІ" першого курсу

Місце

Прізвище, ім'я, по-батькові

Факультет

Група

Сума

Кількість балів по задачам

1

2

3

4

5

6

7

8

І місце

Антиков Дмитро Васильович

ФІОТ

ІС-12

20

4

5

 

4

     

7

ІІ місце

Шевченко Наталія Володимирівна

ФІОТ

ІС-11

16

4

3

1

4

0

   

4

ІІ місце

Гаєвський Андрій Ігорович

РТФ

РБ-11

16

4

0

 

3

 

8

1

0

ІІІ місце

Шматов Ярослав Ростиславович

ФІОТ

ІП-11

13,5

 

2

 

3

1,5

   

7

ІІІ місце

Мучичка Сергій Сергійович

ФТІ

ФІ-13

13

4

4

 

3

0

0

0

2

ІІІ місце

Мельник Вадим Михайлович

ФПМ

КМ-11

12,5

4

1

0

3,5

 

1

 

3

ІІІ місце

Нестерук Юрій Олександрович

ФІОТ

ІО-12

12,5

3,5

2,5

 

3

1,5

 

0

2

 

Фіошкіна Тетяна Миколаївна

ФПМ

КМ-12

11,5

3,5

2

0

3

 

1

0

2

 

Іванов Олексій Ігорович

ФІОТ

ІС-11

11,5

   

0,5

3

0

8

 

0

 

Сергієнко Іван Сергійович

ФТІ

ФФ-11

10

2

2

         

6

 

Цуканов Юрій Владиславович

ФПМ

КМ-11

9

4

0

 

3

     

2

 

Кулик Олег Вадимович

ІТС

ТЗ-11

9

 

6

 

3

       
 

Офімкін Андрій В.

ФІОТ

ІП-11

8,5

0,5

0

0

3

     

5

 

Трипольський Олександр Віталійович

ІПСА

КА-11

8,5

4

0,5

 

3

1

0

 

0

 

Кригін Валерій Михайлович

ФТІ

ФІ-13

8

 

2

 

3,5

   

0

2,5

 

Ванчугов Богдан Юрійович

ФІОТ

ІО-12

8

 

2

 

3

     

3

 

Жакобін Даніїл Васильович

ФІОТ

ІС-11

7

4

           

3

 

Горченьов Артем Іванович

ІПСА

КА-14

7

1

0

 

3

 

1

0

2

 

Федь Володимир Вадимович

ІПСА

КА-13

6,5

0

0,5

0

3

1

0

0

2

 

Череда Григорій Олександрович

ІПСА

КА-11

6,5

 

0

 

3

1

   

2,5

 

Матяш Денис Ігорович

ФТІ

ФБ-12

6

0

   

3

 

1

 

2

 

Бережняк Максим Олександрович

ФІОТ

ІС-11

6

0,5

2,5

 

3

   

0

 
 

Кобизький Ярослав Віталійович

ФІОТ

ІС-11

6

4

2

     

0

   
 

Сопіга Микола Володимирович

ФЕА

ЕП-12

6

0,5

2,5

0

3

       
 

Бакуменко Дмитро Олексійович

РТФ

РТ-11

6

0

1

0

3

 

0

0

2

 

Ломаченко Ігор Олегович

ФТІ

ФІ-13

5,5

 

0,5

 

2

     

3

 

Шуміліна Уляна Олександрівна

ФАКС

ВЛ-12

5,5

0,5

5

 

0

     

0

 

Чернюк Олександр Олександрович

ТЕФ

ТЯ-11

5,5

 

2

0,5

3

       
 

Трусковський Кирил Костянтинович

ІПСА

КА-12

5,5

0

0

0

3

 

0

0,5

2

 

Гожий Віктор Вікторович

ФПМ

КМ-11

5

0

   

3

 

0

0

2

 

Захарчук Наталія Геннадіївна

ФІОТ

ІП-12

5

2

   

3

       
 

Радом'як Юрій Олександрович

ІФФ

ФК-12

5

1

0

 

2,5

 

0,5

1

 
 

Глузман Марк Олександрович

ІПСА

КА-14

5

1

0

 

3

 

1

 

0

в таблиці наведено результати лише тих студентів НТУУ "КПІ", які набрали не менш ніж 5 балів.

Результати серед студентів старших курсів

Місце

Прізвище, ім'я, по-батькові

Факультет

Курс

Група

Сума

Кількість балів по задачам

1

2

3

4

5

6

7

8

І місце

Поліщук Євгеній Юрійович

ІПСА

2

КА-02

30

4

6

 

5

8

   

7

ІІ місце

Моравецька Катерина Віталійвна

ІПСА

3

КА-82

28

4

6

6

5

0

 

3

4

ІІІ місце

Недужий Євгеній Ігорович

ФМФ

2

ОМ-01

26,5

4

 

0

5

 

6,5

7

4

ІІІ місце

Слюсаренко Олексій Олексндрович

ІПСА

5

КА-71

26,5

4

6

1

5

 

7

 

3,5

ІІІ місце

Онищук Валентин Олегович

ІПСА

2

КА-02

26

4

 

5

5

   

7

5

ІІІ місце

Дяченко Олексій Миколайович

ІПСА

2

КА-06

25,5

3,5

 

6

5

   

7

4

 

Кондратьєв Ігор Іванович

ІПСА

2

КА-05

23

4

   

5

   

7

7

 

Голоднов Кирило Олександрович

ІПСА

5

КА-72

23

3,5

4,5

6

5

     

4

 

Фуйор Кирило Валерійович

ФПМ

3

КМ-91

21

4

 

6

5

 

1,5

0

4,5

 

Коновалов Олександр Едуардович

ФМФ

3

ОМ-91

17

4

 

0,5

5

 

7

0,5

 
 

Каламбет Тетяна Юріївна

ІПСА

3

КА-92

16

4

6

 

2

 

0

 

4

 

Резунов Олександр Сергійович

ФІОТ

2

ІК-01

15

4

 

0,5

0,5

 

7

 

3

 

Дідківський Андрій Миколайович

ФТІ

2

ФФ-91

14

 

0,5

0

5

0,5

8

0

 
 

Сівченко Олександр Володимирович

ІПСА

3

КА-92

13

4

6

       

0,5

2,5

 

Пересенчук Данило Вікторович

ФІОТ

2

ІО-02

11,5

4

 

2

5

   

0,5

 
 

Нечипоренко Євген Вікторович

ІПСА

5

КА-71

11,5

3,5

4

 

3

     

1

 

Полторацький Микола Володимирович

ФМФ

3

ОМ-81

11

2,5

0,5

0

5

 

0

3

0

 

Плаксін Олександр Дмитрович

ФМФ

2

ОМ-01

10

4

0,5

 

5

   

0

0,5

 

Шнайдер Ігор Вадимович

ТЕФ

2

ТВ-01

10

4

 

1

5

       
 

Мошківський Віталій Сергійович

ІПСА

2

КА-04

10

4

6

     

0

   
 

Древаль Максим Михайлович

ІПСА

3

КА-92

10

4

0

 

5

 

0,5

0

0,5

 

Косаревич Богдан Павлович

РФФ, КНУ ім. Т.Шевченка

9,5

4

0

0,5

5

     

0

 

Дрозд Вадим Павлович

ФЕЛ

4

ДК-82

9

2

6

1

       

0

 

Осадчий Олександр Андрійович

ТЕФ

2

ТВ-01

9

4

   

5

       
 

Гладуш Андрій Ігрович

ІПСА

3

КА-91

9

4

   

5

 

0

0

 
 

Каркунов Ярослав Олегович

ІПСА

4

КА-81

9

2

0,5

0,5

5

 

1

   
 

Краснолуцький Владислав Костянинович

ФТІ

2

ФІ-03

8

4

           

4

 

Бабенко Дмитро Федорович

ФАКС

4

ВВ-81

7

 

2

 

5

       
 

Орлов Юрій Ігорович

ФТІ

2

ФБ-02

6,5

3,5

   

3

 

0

   
 

Цуканова Аліса Олегівна

ФМФ

3

ОМ-81

6

     

5

 

1

0

 
 

Мельник Андрій Владиславович

ФЕА

2

ЕП-02

6

0,5

3

 

2,5

       
 

Дзьоба Богдан Олегович

ІПСА

2

КА-02

6

     

0,5

     

5,5

 

Шелест Антон Вікторович

ІПСА

3

КА-92

6

 

2

4

       

0

 

Гавриляк Марія Михайлівна

ФТІ

2

ФІ-01

5,5

   

5,5

         
 

Захарчук Микола Олегович

ФТІ

3

ФІ-82

5,5

0

 

2

2,5

 

0,5

0

0,5

 

Шеремет Євгеній Юрійович

ФТІ

3

ФФ-91

5,5

0

   

5

     

0,5

 

Чапалюк Богдан Володимирович

ФАКС

2

ВА-01

5

     

5

   

0

 
 

Часовський Дмитро Борисович

ІПСА

2

КА-02

5

4

 

1

0

   

0

0

 

Паріс Юлія Павлівна

ІПСА

3

КА-92

5

   

0

5

     

0

в таблиці наведено результати лише тих студентів, які набрали не менш ніж 5 балів.


Див. також: результати факультетської олімпіади з математики 2011