Фізико-математичний факультет

Факультетські олімпіади з математики 2016-2017

В середу, 7 грудня, відбувся факультетський тур математичної олімпіади для студентів НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» 2016/17 н.р.
Цього року в факультетському турі взяв участь 461 студент з 9 факультетів та інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Результати олімпіади та статистика відвідування

Результати олімпіади по кожному факультету за посиланнями в таблиці:

Факультет Кількість студентів

Всього по
факультету
(інституту)

перший курс старші курси
ФІОТ 135 21 156
ІТС 30 38 68
РТФ 36 24 60
ФБМІ 33 10 43
ФММ 22 16 38
ФАКС 15 13 28
ФЕЛ 16 11 27
ІСЗЗІ 16 5 21
ФМФ 8 12 20

 

Переможці по факультетах

ФІОТ

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Мішин Олександр Володимирович

ІТ-61

21

ІІ

Миронюк Антон Іванович

ІП-62

19

Печена Марина Василівна

ІП-62

19

ІІІ

Аксьоненко Ілля Олегович

ІО-62

15

Рязановський Кирило Денисович

ІТ-62

14,5

Бусов Ілля Олександрович

ІС-61

14

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Земін Володимир Миколайович

ІО-53

13

ІІ

Ігушев Ілля Сергійович

ІС-53

11

ІТС

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

ІІ

Дергун Ілля Миколайович

ТЗ-62

8,5

ІІІ

Ляшенко Андрій Володимирович

ТІ-61

8

 

Ветошко Іван Петрович

ТС-61

8

 

Скрябін Сергій Андрійович

ТС-61

8

 

Безвугляк Максим Сергійович

ТІ-61

8

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Бобер Анастасія Сергіївна

ТЗ-51

11,5

ІІ

Сушин Ігор Олексійович

ТЗ-52

11

Войнова Катерина Кирилівна

ТІ-51

11

Миніч Марина Адамівна

ТІ-51

11

ІІІ

Міщенко Родіон Ігорович

ТІ-51

10

Пилипчук Ангеліна Олександрівна

ТІ-52

10

Богатирьов Нікіта Олександрович

ТІ-51

10

 

 

 

 

РТФ

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Задорожний Гліб Сергійович

РА-г61-1

8

ІІ

Лємєшев Дмитро Іванович

РС-г61-1

6,5

ІІІ

Карпіна Олексій Олександрович

РА-г61-1

5,5

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Михейкін Віктор Петрович

РК-51

10

ІІ

Дроздов Денис Миколайович

РК-51

7

ІІІ

Шмиговський Петро Леонідович

РТ-51

6,5

ФБМІ

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Федорова Руслана

БМ-61

13

ІІ

Москаленко Світлана

БМ-62

12

ІІІ

Починок Захар

БМ-62

11

 

Вальтер Юлія

БМ-62

11

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Гришко Дмитро

БС-51

16

ІІ

Дикач Юлія

БС-51

15

 

Карлюк Анастасія

БС-51

15

ФММ

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

ІІ

Васильцова Юлія Володимірівна

УК-61

8

 

Безкровна Ірина Геннадіївна

УК-61

8

ІІІ

Місяйло Олена Вікторівна

УЕ-61

7

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Пеккоєв Владіслав Сергійович

УК-51

16

ІІ

Біловол Артем Олександрович

УС-51

10

ІІІ

Фролова Аліна Анатоліївна

УС-52

9

ФАКС

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Федун Антон

ВЛ-61

18

ІІ

Лесюк М.

ВЛ-61

16

ІІІ

Сурков Кирило

ВЛ-61

14

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Дунай О.

ВЛ-51

12

ІІ

Ковальов Артем

ВЛ-51

11,5

ІІІ

Осокін Владислав

ВЛ-51

11

 

Примушко Арсентій

ВЛ-51

11

ФЕЛ

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Макарчук Сергій Іванович

ДМ-62

25

ІІ

Меркотан Олександр Юрійович

ДП-61

10

Семків Христина Ігорівна

ДМ-62

10

ІІІ

Яма Олексій Сергійович

ДС-61

7,5

Куфаєва Олександра Олегівна

ДК-62

7

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Кобеляцький Владислав Віталійович

ДП-42

18,5

ІІ

Єфіменко Софія Валеріївна

ДЗ-51

11

ІІІ

Божук Андрій Миколайович

ДЕ-51

7

 

Загура Оксана Сергіївна

ДМ-51

7

ІСЗЗІ

1 курс

Місце

П.І.Б.

група

Бали

ІІ

Біловицька І.А.

С-64

14

 

Жумабек Мірас

С-6К

14

 

Томляк В.В.

С-62

14

ІІІ

Алтинов Єрсаті

С-6К

13

 

Даулеткан Єрасил

С-6К

13

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

ІІ

Чорненький В.А.

С-52

13

 

Мостюк Д.Л.

С-52

13

ІІІ

Ладюк А.І.

С-53

9

 

Лащенко В.С.

С-53

9

 

Матвєєв Б.Ю.

С-53

9

ФМФ

Старші курси

Місце

П.І.Б.

група

Бали

І

Люкіна К.С.

ОМ-31

26.5

ІІ

Колеснік О.В.

ОМ-42

24

ІІІ

Мишелова С.О.

ОМ-32

21

 

Мазаненко К.С.

ОФ-51

19

Завдання та розв'язки

Для кожного факультету або інституту були підготовлені свої комплекти завдань відповідно до рівня математичної підготовки (окремо для перших та старших курсів):

Розв'язки задач по факультетах (1-4) та спільних задач (5,6):